До бюджетів усіх рівнів Кременчуцьким управлінням мобілізовано платежів у сумі 1 мільярд 924 мільйони гривень

До бюджетів усіх рівнів Кременчуцьким управлінням мобілізовано платежів у сумі  1 мільярд 924 мільйони гривень

За січень-квітень 2020  року до бюджетів усіх рівнів по Кременчуцькому управлінню ГУ ДПС у Полтавській області мобілізовано платежів у сумі 1 мільярд 924,4 мільйона гривень.

До державного бюджету зібрано платежів у сумі 851,5 мільйона гривень, що на 54,1 мільйона, або на 6,8%, більше відповідного періоду минулого року.

У розрізі основних бюджетоформуючих податків державного бюджету збір склав: ПДВ — 336,2 мільйона гривень, податку та збору на доходи фізичних осіб — 281,9 мільйона гривень, у тому числі по військовому збору — 39,2 мільйона гривень, рентній платі за користування надрами – 114,2 мільйона гривень, по податку на прибуток — 88,1 мільйона гривень, екологічному податку — 25,3 мільйона гривень.

Збільшення надходжень за 4 місяці 2020 року, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, забезпечено по основних бюджетоформуючих податках, а саме:  по податку на прибуток —на 24,2 %,  ПДВ — на 15,2%, податку та збору на доходи фізичних осіб — на 2,1%,  екологічному податку — на 19,4 %,  рентній платі  за спеціальне використання води — на 20,7 відсотка.

За січень–квітень 2020 року до місцевих бюджетів платниками Кременчуцького управління сплачено  1 мільярд 72,9 мільйона гривень. У порівнянні з в.п.м.р., надходження збільшилися на 26,9 мільйона гривень,  або на 2,6 відсотка.


22 травня, 13:44 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації