Альона Ткаченко приватизує житло

Альона Ткаченко приватизує житло

Бутенківські депутати дозволили дітям-сиротам, яким кілька років тому було надане житло, придбане за кошти держави і громади, його приватизувати. Так що бувають в Україні випадки, коли безоплатно житлову площу отримують не лише прокурори та інші люди в погонах.

Ще на початку 2018 року в публікації під назвою «Дітям сиротам вручили ключі від будинків» (№3 (749) від18.01.2018) ми повідомляли про те, що троє дівча-сиріт, які проживають на території Бутенківської сільради, отримали житло, придбане за бюджетні кошти. Гроші на це, у сумі півмільйона гривень, надійшли із державного бюджету. Керівництво сільради знайшло кілька будинків, і вони були викуплені у власників.
І 12 січня 2018 року трьом молодим дівчатам, Альні Ткаченко, Юлії Артемовій та Євгенії Ткаченко, вручили ключі від будинків. Тоді в урочистій процедурі участь взяли тодішній голова РДА Таміла Шевченко, сільський голова Микола Скрильник та секретар сільради Лариса Молоканова.

Після 2018 року ще четверо жителів Бутенківської ОТГ отримали житло від влади. Серед них — сирота та учасники бойових дій на Донбасі. Частину коштів для цього виділяла держава, частину — місцеві депутати із сільського бюджету.

Звичайно, житло, ключі від якого отримали сироти, важко назвати «квартирою із усіма зручностями». Напевне, саме через це протягом двох років виникали конфлікти між родичами дівчат, котрі отримали житлову площу, та керівництвом ОТГ. Родичі вимагали проведення ремонтів, влада відмовляла. Окрім того, потрібно зазначити, що житло перебувало в комунальній власності, а сироти та колишні солдати ним лише користувалися. Можливо, саме через це ніхто й не поспішав вкладати гроші в ремонти.

Та як би там не було, але в 2020 році придбані бюджетним коштом будинки будуть приватизовані. А приватизують їх і отримають у повноцінну власність дівчата-сироти і «атовці». Згоду на це дали на черговій сесії бутенківські депутати.

Як зазначив заступник голови Бутенківської ОТГ Ігор Федь, зараз на території громади не отримали житло, яке передбачене їм як пільговикам, лише двоє учасників АТО-ОСС. Але є надія, що і їх проблеми будуть вирішені.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

31 травня, 10:22 | Кобеляки | Суспільство
1. Fed654Frumos / 31 травня, 14:07
Любой капріз,за ваші дєньгі.Аби ОТГ не ліквідували.Потім ці Феді та Скрильники все відіб’ють.Читайте крайню редакційну ’’Ехо’’.Лошари,блін,як каже Оракул...
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації