Вхід | Реєстрація

Як працювати підприємствам в умовах нового ринку електроенергії

Як працювати підприємствам в умовах нового ринку електроенергії

Майже рік тому, 1 липня 2019 року, всі непобутові споживачі повинні були будувати свої відносини з постачальниками електричної енергії вже на ринкових умовах. Виграли від цієї зміни кожен своє:

  • Споживач отримав можливість обирати постачальника та розраховувати на ринкові, а не спекулятивні чи безпідставно завищені тарифи;
  • Постачальники тепер можуть пропонувати свої послуги на засадах здорової конкуренції.

Тож, як тепер оформлюються відносини сторін договору, звідки беруться тарифи, та що може запропонувати своїм клієнтам один з найбільших постачальників України – компанія «Енерго Збут Транс» читайте тут.

 

Як діє новий ринок?

Відтепер усі відносини на ринку електричної енергії регулюються новою редакцією Закону України «Про ринок електроенергії» та «Правилами роздрібного ринку електричної енергії» (ПРРЕЕ), що затверджені НКРЕКП. Тепер підприємства, непобутові споживачі різного рівня, у тому числі власники суспільно важливих об’єктів, чи критичної інфраструктури, можуть самостійно обирати собі постачальника. На вибір впливає привабливість комерційних пропозицій, гнучкість умов, можливість створити новий тарифний план.

Після оголошення комерційних пропозицій представник підприємства вивчає їх та приймає рішення про приєднання до одного з постачальників. Для цього необхідно подати спеціальну заяву-приєднання та пакет документів, що підтверджують факт існування підприємства та повноваження керівника чи представника.

У випадку суперечливих моментів відносини сторін можуть регулюватися внутрішніми документами, наприклад, «Інструкція про порядок подання звернень, скарг, претензій» та «Процедура розгляду звернень, скарг, претензій», а також Цивільним кодексом України (статті 633, 634, 641, 642).

 

Звідки беруться тарифи?

тарифи на електроенергіюЗазвичай, тариф знижується, коли споживач одразу замовляє великий обсяг енергії. Але він ніколи не буде нижче, ніж встановлений регулятором. Базова ставка визначається на спеціальних торгах, за якими стежить регулятор ринку – це так звана ціна «за добу наперед». До неї також додається вартість транспортування та ПДВ.

Деякі компанії-постачальники охоче йдуть на зустріч клієнту та можуть скласти для нього індивідуальну комерційну пропозицію. Там можуть бути враховані побажання щодо тарифів чи інших умов співпраці.

 

Чим «Енерго Збут Транс» вирізняється на загальному тлі?

Ця компанія – один з найбільших постачальників електричної енергії на ринку України. Ті, хто обирають співпрацю з «Енерго Збут Транс», відзначають такі переваги співпраці саме з цим постачальником:

  • Великий досвід в енергетичному секторі України;
  • Готовність до переговорів та формування індивідуальних умов співпраці;
  • За кожним споживачем закріплюється постійний менеджер, який ґрунтовно вивчає особливості клієнта та завжди діє і в його інтересах.

Наразі в компанії вже створено три комерційні пропозиції, а також завжди є можливість обговорити умови та створити додатковий тарифний план.

Джерело: https://enerhozbuttrans.com.ua/.

Розміщено на правах реклами


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації