Карантинна самоізоляція, яка на кілька місяців змусила майже увесь світ зачинитися у власних будинках, показала, що чимало людей залишилися без роботи, а згодом — фактично без засобів для існування. При цьому успішно продовжували працювати інтернет-індустрія. Усе спілкування, покупки, різноманітні товари і послуги проходили саме через всесвітню мережу. І в фахівців, які обслуговували вже існуючі та розробляли нові веб-сайти роботи суттєво збільшилося. Тому пандемія вчергове підтвердила теорію про те, що майбутнє — за комп’ютерними технологіями. І значить і професію потрібно підбирати відповідну. Тим більше, що сьогодні існують спеціалізовані курси, де можна отримати кваліфіковану підготовку для роботи з веб-сторінками.
Як освоїти професію фрілансера
Серед веб-майстрів у наш час широко застосовується мова програмування під назвою JavaScript. Вона необхідна для створення інтерактивних веб-сторінок та для розробки призначення користувальницьких інтерфейсів. Щоб опанувати основи JS-розробки на рівні "джуніор", слід записатися на курси JavaScript development з працевлаштуванням у Києві. Спеціальність, якої слухачів навчатимуть ІТ-фахівці з провідних українських компаній, надзвичайно популярна і на фрілансових біржах для виконання індивідуальних замовлень, і у серйозних ІТ-компаніях.
JS-розробник по завершенню навчання вмітиме:
- працювати з технологією AJAX;
- створювати анімації для браузерів;
- створювати додатки, веб-сервіси та багато іншого.
Левова частина навчання проходить на практиці. Уся теорія, яку засвоюють слухачі, опановують максимально на практиці.
Чому робота в Інтернеті така популярна
- Програміст ніколи не залишиться без роботи, оскільки щодня створюються сотні нових сайтів. І якщо по завершенню курсів випускнику не вдасться знайти роботу у великій компанії, він зможе відточувати свої навики, Обираючи замовлення з біржі фріланс.
- "Айтішник" — це професія,, яка не зобов’язує бути прив’язаним до конкретного місця. Усе, що ппотрібно, — комп’ютер та нормальний сигнал Інтернету.
- Люди такої професії абсолютно нічим не ризикують, адже додаткових вкладень ведення діяльності не вимагає.
- JS-розробником може стати людина в будь-якому віці, аби він робив успіхи в своїй професії.
- Професія, яку не доведеться носити за плечима.
Вчитися ніколи не пізно. Почніть уже сьогодні.