Вхід | Реєстрація

У Кобеляки їде артист Арсен Мірзоян, або творча зустріч за 100 000 гривень

У Кобеляки їде артист Арсен Мірзоян, або творча зустріч за 100 000 гривень

Доки Кабінет Міністрів роздумує, чи посилювати в Україні карантин, Кобеляцька міська рада вирішила святкувати День міста. Масові гуляння заплановані на наступну неділю, 28 червня. Принаймні, афіші з відповідною інформацією вже з’явилися в соціальних мережах.

Також на онлайн-майданчику держзакупівель Прозорро розміщені кілька договорів, укладених протягом цього тижня міським головою Олександром Копельцем.

Товариство "Старт-99" за 5 750 гривень має виготовити 300 медалей із нанесенням, жетони індивідуальні й стрічки.

ФОП Жилін Сергій за 21 000 гривень надасть "Послуги по організації вогняного шоу до Дня міста".
А от "Творча зустріч співака Арсена Мірзояна, яка відбудеться у м. Кобеляки Полтавської області 28.06.2020 року", коштуватиме міському бюджету 100 000 гривень.

І, впевнені, що на цьому витрати на завершаться.

Ну що ж, вулиці й парки міста в бур’янах, комунальникам по кілька місяців затримують зарплату, а ми будемо гуляти. Віват, Копелець! Віват, депутати міської ради!


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
20 червня 2020, 12:12 | Кобеляки | Суспільство


1. Fuks / 20 червня 2020, 12:46
Так карантин же? І вірус в Кобеляках є? Як же соціальна дистанція,селян наїде хтозна скіки і повезуть вірус по округах.Ащо спожвслужба,Аваковська контора? А взагалі пир під час чуми.На дороги грошей нема,криші ремонтувать нема,медикам нема і нема,і нема..Зате гульнем..Вибори ж скоро.Да а хто розкаже 400 річну історію Кобеляк? Чи так голові колгоспу розваленого схотілось? Т.є. нинішньому меру?
2. КАМаз / 20 червня 2020, 14:05
1.Fuks
«Т.є. нинішньому меру?»
Зараз тебе козак з оракулом шапками закидає)))
3. Fed654Frumos / 20 червня 2020, 14:24
Та дійсно,зовсім недавно кількох бабусь з розсадою на базарі ганяв,а тут тисячний натовп сам збирає.Якийсь двуликий анус:))
4. Чудо Юдо / 20 червня 2020, 14:34
3.Fed654Frumos
«зовсім недавно кількох бабусь з розсадою на базарі ганяв»

Яке ганяв? Що за наклеп???
У буклеті "Наше місто" чорним по білому написано, що не ганяв, а навпаки, захищав, до грудей притискав і всяко старався, щоб базарники заробляли свою копійку. А от всілякі злі сили хотіли базар закрити і залишити людей без засобів існування!
5. Чудо Юдо / 20 червня 2020, 15:00
Цікаво чим же закінчилися перемовини працівників "Водоканал Плюс" і князя? Включив свій шарм, очарував, дав по тисячі і запевнив що у їх же інтересах ще 3 місяці працювати безкоштовно?
6. Ltava / 20 червня 2020, 19:49
Триндички (((((
7. Седой / 20 червня 2020, 21:46
певец хоть хороший? на який мови спивае?
8. Filon / 21 червня 2020, 22:05
[[ЦИТАТА|7|Седой|певец хоть хороший? на який мови спивае?
Непоганий співак. Із тих, кого запрошував Санич, цей найкращий. Його хоча б хтось знає. Співає на українській. Стиль я б назвав рок-поп. Кліпи непогані. Тобто вибір достойний. От тільки згідно із введеними карантинними обмеженнями проводити подібні заходи не можна. Хоча, навіть якщо Санича оштрафують на 17 тире 34 тисячі, то це для нього мізер. Платитиме ж не він , а вдячні лохи.Читай - виборці або вони ж - платники податків. А він собі премію швиденько організує.
9. ZLUKA / 22 червня 2020, 22:57