Ремонт Засульського мосту закінчили

Ремонт Засульського мосту закінчили

Про це повідомив голова Полтавської ОДА у своєму телеграм-каналі.

Кілька років тривала епопея з оновленням аварійного Засульського мосту поблизу Лубен – його довго ремонтували, змінювалися підрядники, закривали проїзд, відкривали і так по колу.

«І нам довелося вирішувати цю проблему – цього року ремонт повністю завершили. Дотримавшись усіх норм та вимог, протестувавши міст ми нарешті отримали сертифікат від ДАБІ, який підтверджує його придатність. Дякую усім, хто допомагав у пришвидшенні вирішення всіх бюрократичних процедур і сприяв якнайшвидшому введенню мосту в експлуатацію.Дякую усім, хто допомагав у пришвидшенні вирішення всіх бюрократичних процедур і сприяв якнайшвидшому введенню мосту в експлуатацію.» – пише Олег Синєгубов.

Цей міст надважливий, адже сполучає Лубни, Засулля та дорогу М-03. І тепер там повністю відкритий вільний двосторонній рух для автівок.


1 липня, 10:26 | Лубни | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації