Про перерахунок пенсій з 1 липня 2020 року

Про перерахунок пенсій з 1 липня 2020 року

Законом України «Про державний бюджет України на 2020 рік» передбачено, що з 1 липня 2020 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, зросте з 1638 гривень до 1712 гривень. У зв’язку з цим, мінімальна пенсія теж збільшиться з 1638 до 1712 гривень (на 74 гривні), а максимальна з 16380 до 17120 гривень.

Окрім того, перерахунку, відповідно до зростання прожиткового мінімуму, підлягають:

  • доплата за понаднормовий стаж, передбачений Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (для непрацюючих пенсіонерів);
  • надбавка до пенсії за особливі заслуги згідно із Законом України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;
  • доплати відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»;
  • щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій;
  • мінімальна пенсійна виплата людям з інвалідністю, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою та інвалідам з-поміж учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;
  • державна соціальна допомога інвалідам війни.

У результаті збільшення прожиткового мінімуму, пенсії перераховуються автоматично, тому пенсіонерам не потрібно нікуди звертатись чи подавати заяви. Розмір підвищення кожній особі визначатиметься індивідуально.

У Кобеляцькому районі в автоматичному режимі перераховано 87 відсотків усіх пенсій, або понад 12‑ти тисячам пенсіонерам району.

Інформацію з питань перерахунку пенсій можна отримати за телефоном «гарячої лінії»: (05343)3–10–88 у Кобеляцькому відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) або на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.


Автор: Кобеляцький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації