Друкарня стала власністю громади

Друкарня стала власністю громади

Минулої п’ятниці в Царичанській селищній раді відбулася чергова сесія. Розповімо лише про деякі питання.

Кілька питань черги денної стосувалися змін і уточнень до фінансової частини селищного бюджету. Про них присутніх проінформувала головний фінансист громади Ірина Смоляга. На спільне утримання Царичанської центральної лікарні та територіального центру соціального обслуговування з бюджетів Китайгородської та Могилівської ОТГ надійшли кошти (84128 і 35684 гривень), які направлять на придбання продуктів харчування, медикаментів, оплату комунальних послуг та інше.

У зв’язку з економією та невикористанням коштів на оздоровлення дітей у пришкільних таборах, на розгляд депутатів були запропоновані цифри, які будуть спрямовані на утримання центральної лікарні (92 800 гривень), придбання препаратів інсуліну (37 600 гривень), 3‑х камер відеоспостереження (26500 гривень), додаткового обладнання для дитячих майданчиків у Царичанці (вулиця Соснова) та Ненадівці (48 952 гривень), двох безконтактних термометрів для центральної бібліотеки (4000 гривень), багаторічних насаджень (8290 гривень), послуги з благоустрою (40 000 гривень), оплату праці з нарахуваннями працівникам центру надання соціальних послуг (54800 гривень), ремонт доріг комунальної власності (108 700 гривень), на оплату громадських робіт (21900 гривень) тощо. Уточнений бюджет на сьогодні становитиме 114 мільйонів 700 тисяч.

Крім того, представниками депутатського корпусу було прийняте рішення про прийняття місцевої друкарні зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району до комунальної власності Царичанської громади. У подальшому будуть проведені реорганізація установи та всі необхідні процедури, як того вимагає закон.

Також у ході заходу депутати прийняли рішення на період карантину обмежити роботу закладів громадського харчування (кафе) та закладів розважальної діяльності (дискотеки) в нічний час до першої години ночі. Загалом депутати селищної ради, згідно черги денної, розглянули 22 питання різного направлення.


Автор: Олена Маренич

10 липня, 16:21 | Царичанка | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації