Невдалий тур для лідерів другої ліги

Минулої суботи були зіграні матчі шостого туру чемпіонату та першості спорторганізації «Колос» у Кобеляцькому районі з футболу.

Лідер чемпіонату, бутенківський «Локомотив», зіграв із білицьким «Соколом». На момент зустрічі біличани посідали четверту сходинку турнірки. І місцеві футбольні експерти пророкували досить цікавий матч, у якому «локомотивці» могли вперше втратити очки в цьогорічному турнірі.

Першими рахунок у матчі відкрив гравець «Локомотиву» Руслан Онікієнко. Менш ніж за десять хвилин «соколянин» Андрій Ліновицький потужним ударом головою зрівняв результат — 1:1. Далі забивали лише бутенківці. До кінця першого тайму відзначився Дмитро Сіріціану (2:1), а в другій 45­хвилинці Онікієнко оформив дубль. Отож, 3:1 — «Локомотив» перемагає «Сокіл» і збільшує результат у чемпіонаті до 18 очок.

«Іванівка» впевнено здолала вільховатський «Водник» — 5:1. Як зізналися гравці вільховатської команди, їх суперникам вдалося за гру забити всі можливі голи. 5:1 — «Іванівка» утримується на другій сходинці.

Гравці орлицького «Маяка» не доїхали на матч проти «Шенгурів». Зі слів представників команди, їх підвів транспорт.

Лутовинівська «Спарта» приймала в гостях «Дрижину». «Спартанці» не залишили від суперників камінь на камені, розгромивши їх 5:0. Козельщинська «Астарта» поборолася з підгорянським «Прапором» за шосту­сьому сходинку турнірної таблиці. «Астартівці» повторили результат «Іванівки», здолавши «прапорян» 5:1. У результаті, «Астарта» піднялася на п’яте місце, а «Прапор» залишився на сьомому.

Мідянівський «Урожай» із кожним туром піднімається по щаблях турнірки. У шостому турі мідянівці побували в гостях у Вітровій Балці. Місцева команда «Котовське» пропустила від гостей два голи, обидва — у другому таймі. Автори голів — Олександр Косяк і Назар Крилівець.

У другій лізі невдалим останній тур був для квітян та озерян, які займають першу та другу сходинки відповідно. Команда з Червоних Квітів не змогла обіграти канавську «Оріль». Протягом двох 45­хвилинок футболісти обмінялися по одному голу — 1:1. А «Озера» поступилися колективу з «Придніпрянського» 0:4. Рибалківськй «Спартак» і павлівський  «Колос» розійшлися нульовою нічиєю — 0:0. «Дашківка»  програла сухинівській «Стрілі» — 2:4.

Анонс

25 липня (субота) відбудуться ігри VІІ туру чемпіонату та першості Кобеляцького району з футболу. Зустрінуться такі пари команд: І ліга: «Маяк» — «Прапор», «Водник» — «Шенгури», «Локомотив» — «Іванівка», «Дрижина» — «Сокіл», «Урожай» — «Спарта», «Котовське» — «Астарта»; ІІ ліга: «Червоні Квіти» — «Стріла», «Озера» — «Оріль», «Колос» — «Придніпрянське», «Спартак» — «Дашківка». Початок матчів — о 18:30.

Центральний матч туру «Локомотив» — «Іванівка» проходитиме на районному стадіоні «Колос». Команди зіграють за право очолити турнірну таблицю чемпіонату. Також «Урожай» побореться зі «Спартою» за третє місце в чемпіонаті.