Мобільний 3D–кінотеатр та камери відеоспостереження

Мобільний 3D–кінотеатр та камери відеоспостереження

Можуть з’явитися в Нових Санжарах уже в наступному році.

20 липня розпочався прийом проектів на конкурс «Бюджет участі Полтавської області». Його учасником може стати кожен мешканець Полтавщини, якому виповнилося 14 років. Для цього необхідно подати власну ідею в сфері соціального захисту, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, комунального господарства, енергоефективності, культури та освіти, спорту та туризму. Також проект має підтримати сільська, селищна чи міська рада, на території яких він реалізовуватиметься.

Ідею за встановленою формою автор подає самостійно через систему Smart Region Полтавської області або надсилає на електронну пошту [email protected] для подальшого її внесення в систему модератором або адміністратором. Прийом проектів триватиме до 20 серпня включно.

Станом на 4 серпня учасники подали 17 проектів. Першою свій проект зареєструвала Людмила Сергеєва. Він має назву «Нові Санжари — територія безпеки. Встановлення системи відеоспостереження в селищі». Згідно авторського задуму, у Нових Санжарах мають встановити 16 ІР-камер для зовнішнього відеоспостереження на в’їздах та виїздах із населеного пункту, в центрі селища, біля опорного закладу «Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», закладів дошкільної освіти «Сонечко», «Лелеченька» та біля інших об’єктів комунальної власності тощо. Блоки аналітики відеосигналу та накопичувач знаходитимуться в приміщенні селищної ради, що сприятиме ефективному моніторингу поточної ситуації в селищі. Загальна вартість проекту становить 100000 гривень.

Маргарита Нагорняк мріє, щоб у Нових Санжарах з’явився «Мобільний кінотеатр у надувному куполі для показу 3D-фільмів + планетарій для жителів і гостей громади».

Проект включає в себе придбання мобільного кінотеатру в надувному куполі для показу 3D-фільмів для 20 глядачів + планетарій. Автор пояснює, що перевага 3D-кінотеатру заключається в тому, що він мобільний, швидко монтується, переформатовується в планетарій, не закріплений за конкретною територією, а кожного відвідувача чекатиме зручний ламзак (надувне крісло). Проект, що отримав порядковий номер 14, коштуватиме обласному і місцевому бюджетам 120 000 гривень.

По завершенню прийняття заявок, кореспонденти тижневика ознайомлять із повним списком учасників з Кобеляцького і Новосанжарського районів.


Автор: Олександр ДІДЕНКО

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації