Царичанські дитсадки готові приймати більше дітей

Царичанські дитсадки готові приймати більше дітей

Дошкільні навчальні заклади в Царичанській громаді відновили свою роботу ще в червні. Але в перший місяць роботи дитсадки були заповнені лише наполовину.

Днями в соцмережі Фейсбук кілька жителів Царичанки ініціювали дискусію з приводу так званої наповнюваності груп у місцевих дошкільних навчальних закладах. Якщо говорити людською мовою, то в декого виникло незадоволення тим фактом, що вони не могли здати своїх діток у дитсадки. Люди не можуть зрозуміти, чому малюків не приймають у групи, які не є вщерть заповненими.

За роз’ясненням редакція звернулася до Марини Журавель, заступниці царичанського селищного голови. Марина Володимирівна підтвердила, що дитсадки успішно відновили свою роботу вже у червні і що групи заповнені дітьми не повністю. А за більш детальним роз’ясненням порекомендувала звернутися до фахівців відділу освіти виконкому Царичанської селищної ради.

У свою чергу, у відділі освіти уточнили, що на території Царичанської громади функціонують 6 дитсадків. Вони здатні прийняти на навчання і виховання 396 малюків. Але заповнені ледве на половину. Протягом червня середня відвідуваність складала 150–160 діток.

Такому феномену є логічне пояснення. На думку освітян, батьки просто побоюються за здоров’я малюків через епідемію коронавірусної інфекції. Це, так би мовити, суб’єктивний фактор. По-друге, до 22 липня існували певні обмеження, запроваджені Кабінетом Міністрів України. Так, згідно із нормативними документами, працюючи в звичайному режимі, у звичайній групі можуть перебувати до 20 діток, у ясельній чи різновіковій — до 15‑ти.

Але, у зв’язку з епідемією і карантином, Кабмін, Постановою № 500, обмежив кількість малюків, які можуть перебувати в одній групі, до 10. Цілком можливо, що саме через це дехто із жителів Царичанки і не зміг віддати свою дитину в дитсадок.

Але з 22 липня була прийнята нова Постанова Кабміну № 641. Це та, що продовжила дію карантину на весь серпень. Так от, у ній уже немає обмежень щодо кількості дітей, які можуть перебувати в групах. Отже, царичанські дитсадки готові прийняти більшу кількість діток.


Автор: Ігор Філоненко

11 серпня, 08:05 | Царичанка | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації