«Динамо» розгромило «Шахтар» у матчі за Суперкубок

Київське «Динамо» стало володарем першого в новому сезоні трофею – Суперкубка України, обігравши на НСК «Олімпійському» донецький «Шахтар» 1:3.

Як пише UA.News, Рахунок у грі відкрили на 20 хвилині динамівці – Сидорчук в атаці отримав пас від Жерсона і навісив на Де Пену, той ударом головою з кількох метрів вразив ворота «Шахтаря». Потім на 31 хвилині Родрігес подвоює рахунок – пройшовши з м’ячем з центру поля, нападник пробив з-за меж штрафного, перекинувши П’ятова.

На 37 хвилині «Шахтар» зумів відіграти один м’яч. Мораес в штрафний після навісу від Тете точно пробив головою у ворота.

У другому таймі на 83 хвилині динамівці розіграли кутовий, Андрієвський навісив м’яч на Соля, а той ударом головою пробив П’ятова – 1:3.

Стартові склади:

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко — Степаненко, Маркос Антоніо, Алан Патрік, Тайсон, Тете — Мораес

Запас: Трубін, Болбат, Хочолава, Марлос, Соломон, Коноплянка, Майкон, Фернандо, Коваленко

Динамо: Бущан — Тимчик, Кендзьора, Сирота, Караваєв — Сидорчук, Буяльський, де Пена, Шапаренко, Родрігеш — Супряга

Нагадаємо, в 2019 році київське «Динамо» також обіграло чинного чемпіона і володаря Кубка країни донецький «Шахтар» в матчі за Суперкубок України. Поєдинок на стадіоні «Чорноморець» в Одесі завершився з рахунком 2: 1.

У 2018 році «Динамо» виграло у «Шахтаря» Суперкубок з мінімальним рахунком 0-1.

25 серпня 2020, 23:23 | Полтавщина | Спорт і здоров'я
1. Fed654Frumos / 26 серпня 2020, 07:22
’’Злили’’ кроти матч.По старій дружбі татарин цигана виручив,щоб динамівські вболівальники не так пресували.