Вхід | Реєстрація

Розробили механізм дії на випадок якщо у школі захворіє учитель

Розробили механізм дії на випадок якщо у школі захворіє учитель

Вже завтра, 1 вересня, розпочинається новий навчальний рік. Цьогоріч він буде особливим – навчання проходитиме в умовах карантину. У закладах освіти дотримуються вимог протиепідемічної небезпеки – соціальна дистанція, використання захисних масок, обробка рук антисептиком та ін.

Також у Міністерстві охорони здоров’я надають рекомендації, що робити, якщо у навчальному закладі на COVID-19 захворів вчитель.

“Відправляться на самоізоляцію люди, які перебували у близькому контакті, які не користувались засобами індивідуального захисту. Якщо є підтверджений випадок COVID-19 у вчителя в школі, рішення щодо відправки на самоізоляцію приймає епідеміолог, який проводить епідеміологічне розслідування. Він визначає, хто саме відправиться на самоізоляцію”, – повідомив на брифінгу 29 серпня Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

У повному переліку протиепідемічних правил і рекомендацій для шкіл під навчання, розроблених Міністерством охорони здоров’я України, йдеться, якщо в одного з учнів підтвердили захворювання на COVID-19, весь клас іде на самоізоляцію.

Отже, в разі виявлення дитини з ознаками хвороби:

1. Вчитель / вихователь телефоном інформує чергового адміністратора та медпрацівника.

Медпрацівник забирає дитину до ізолятора та повідомляє заступнику з господарської частини про приміщення, яке необхідно дезінфікувати.

Дітей групи / класу ізолюють (припиняється рух дітей по садку / школі).

У разі потреби медпрацівник викликає швидку медичну допомогу.

2. Технічний працівник дезінфікує приміщення.

Черговий адміністратор інформує батьків та РУО про виявлення дитини з ознаками хвороби, обмежує вхід до приміщення, де перебуває дитина із симптомами.

3. Районне управління освіти інформує управління Держпродспоживслужби.

4. Вчитель / вихователь проводить інструктаж з дітьми, які контактували з дитиною з ознаками хвороби.

Діти з групи / класу, де виявили дитину із симптомами, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень.

5. Якщо тест не підтверджує COVID-19, діти повертаються на навчання.

Якщо тест підтверджує COVID-19, діти переходять на дистанційне навчання на два тижні.

“Якщо дитина має підтверджений діагноз COVID-19, то зрозуміло, що батьки перебувають з нею в близькому контакті і вони повинні піти на самоізоляцію. Але через рішення, яке приймає епідеміолог. Якщо дитину просто відправили на самоізоляцію, як контактну особу, то в такому випадку перебувати батькам на самоізоляції, тобто, не ходити на роботу, не має сенсу. Але таке рішення теж приймає епідеміолог”, – повідомив Максим Степанов на брифінгу 31 серпня.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Спорт і здоров'я


1. Ltava / 31 серпня 2020, 16:02
Такий Бред видумують що соромно читати (((((
2. orakul / 31 серпня 2020, 23:12
1.Ltava
« соромно читати»

Звикай, ще й не таке писатимуть. Пришелепки ж мовчать, і поцреоти як в рот води набрали. А як на майдані плигали, тіпа ми - це Європа, а Європа - це ми. А їм до Європи, як до Києва рачки. Уся справжня Європа вже піднялася проти цих анунаків. 29 серпня по всій Європі пройшли протести. А що у нас? Де Селени і Славки, чи де кияни які бруківку розбирали? Ось тобі Ландон - це Європа Посилання на www.youtube.com
3. orakul / 31 серпня 2020, 23:14
А ось, блін, Берлін - це Європа Посилання на www.youtube.com
4. orakul / 31 серпня 2020, 23:18
А ось Комаровський розжовує пришелепкам про намордники. Намордники призначені для успішнішого зараження людей і більш ні для чого. А діти в школі будуть тими намордниками гратися, обмінватися приміряючи на інших, і мало що ще ними будуть робити. Посилання на www.youtube.com
5. orakul / 31 серпня 2020, 23:20
А ще "КСУ визнав незаконними карантинні обмеження прав і свобод громадян
Суб’єкт права на конституційне подання – Верховний Суд – звернувся до Конституційного Суду України з клопотанням визнати такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), положення підпунктів 5, 6, 7, 14 пункту 3, абзацу шостого пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України „Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" від 20 травня 2020 .
При цьому, Конституційний суд України наголосив, що обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина є можливим у випадках, визначених Конституцією України.
Таке обмеження може встановлюватися виключно законом – актом, ухваленим Верховною Радою України як єдиним органом законодавчої влади в Україні; встановлення такого обмеження підзаконним актом суперечить Конституції України" Але хіба наим свіломим поцреотам Конституція указ? Їм революційна доцільність і холуйство потрібні.
6. orakul / 31 серпня 2020, 23:28
Сьогодні біля маркету одна молода тіпа пані гуляла з собакою і та собака покусала жінку яка мимо йшла по своїх справах. І нікому до того нема діла. Чого це в нас собакам можна ходити без намордника, а людям ніззя? Де ж блін поліцаї, які ловили бабусів без намордників? А,... собака покусати може, чи з собаки штрафу ке візьмеш?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації