На Полтавщині збільшується кількість опорних шкіл

На Полтавщині збільшується кількість опорних шкіл

В області триває процес утворення опорних закладів освіти. Станом на 1 вересня поточного року в регіоні було 70 опорних шкіл. Ще три заклади нині в процесі державної реєстрації. 

14 серпня 2020 року відбулась чергова сесія Диканської районної ради. За рішенням сесії було затверджено Положення про освітній округ і опорний заклад Диканської районної ради Полтавської області. У районі створено 3 освітні округи: Балясненський, Диканський та Стасівський. Відповідно до рішення Диканської районної ради було затверджено Умови проведення районного конкурсу з визначення опорного закладу освіти.

03 вересня 2020 року відбувся конкурс на визначення опорного закладу освіти у Диканському районі. Журі визнало переможцями конкурсу 2 заклади освіти: Стасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Марії Башкирцевої та Диканська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. На наступній сесії районної ради вищезазначені заклади набудуть статусу опорних шкіл.

04 вересня 2020 року рішенням сесії Хорольської районої ради Полтавської області Вишняківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів було визначено опорним закладом.

Передбачається, що до кінця року в Полтавській області будуть діяти 73 опорні заклади.


Автор: За матеріалами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації