Введено нові правила відбору фільмів на Оскар – обов’язкова присутність расових чи сексменшинств

Введено нові правила відбору фільмів на Оскар – обов’язкова присутність расових чи сексменшинств

Стрічки повинні будуть відповідати принаймні двом з чотирьох правил кіноакадемії. Вони стосуються меншин та гендерної рівності.

Фільми на Оскар будуть відбирати за новими правилами. Про це повідомляється на офіційному сайті Американської кіноакадемії мистецтв.

В правила відбору стрічок, які претендують на нагороду в номінації Кращий фільм, ввели ряд нових правил. Відзначається, що вони почнуть діяти з 2024 року.

Картина в даній номінації має відповідати принаймні двом з чотирьох критеріїв. Так, один з головних акторів, або виконавців ролі другого плану, повинен бути представником расових або етнічних меншин.

Якщо це неможливо за сценарієм фільму, то мінімум третина решти складу повинна складатися з жінок, представників ЛГБТ спільноти, расових або етнічних меншин, або людьми з обмеженими можливостями.

Академія висунула аналітичні вимоги до творчого і технічного персоналу, що працює над стрічкою: режисерам, сценаристам, композиторам, гримерів, продюсерам і т.д.

Такі ж правила стосуються учасників постпродакшна: маркетологів, кінопрокатників і піарників.

Крім того, на вимогу організаторів Оскар, до роботи над фільмами повинні залучатися практиканти з перерахованих груп.


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації