У Вісичах збудують водогін

У Вісичах збудують водогін
Сільський голова Людмила Мокляк і представник підрядної організації

Цього року централізоване водопостачання отримають мешканці вулиці Миру.

Як розповіла очільниця Кунцівської сільської ради Людмила Мокляк, кошти на будівництво водогону в сумі 740 000 гривень надійшли з державного бюджету за сприяння народного депутата Костянтина Касая.

— Справа в тому, що жителі Вісичів гостро потребують централізованого водогону, адже в багатьох колодязях рівень води впав, а в деяких вона фактично висохла, — говорить сільський голова. — У спадок від колишнього колгоспу сільська рада отримала свердловину глибиною 120 метрів, що знаходиться безпосередньо в населеному пункті. Зараз артсвердловина перебуває на балансі нашого комунального господарства. У кінці минулого року ми виготовили проект із будівництва водогону і затвердили експертизу. Сподівалися на фінансування з обласного бюджету, та через введення карантину облрада спрямувала кошти на боротьбу з хворобою. Влітку голова Новосанжарської райдержадміністрації Владислав Васюта побував у нас. Під час розмови я розповіла про плани щодо будівництва водогону у Вісичах. Він пообіцяв допомогти. Кошти на будівництво сільрада має отримати у вересні. Сьогодні відвожу в Полтаву декларацію про дозвіл на початок будівельних робіт.

Людмила Мокляк говорить, що загалом проект виготовлений на дві вулиці у Вісичах. Цього року прокладуть гілку по вулиці Миру. Протяжність водогону становитиме близько 1,5 кілометра. Далі шукатимуть кошти, щоб прокласти воду для жителів Польової. Згідно документації, потрібно 764 000 гривень.

14 серпня Кунцівська сільська рада провела аукціон із визначення підрядника, який виконає будівництво водогону. Вартість тендеру — 740 741 гривня. Заявки на участь подали три організації: Лохвицьке приватне підприємство «Автосервіс-2009», Полтавське ПП «Полтава Будкомплекс» та Кобеляцьке ТОВ «Наноукріновація».

Найнижчу ціну, 599 900 гривень, запропонували представники лохвицького підприємства. Та тендерна комісія відхилила їх пропозицію, оскільки вона «не відповідала умовам про проведення спрощеної закупівлі та вимогам до предмета закупівлі».

Тому переможцем тендеру стало ПП «Полтава Будкомплекс», яке збудує водогін за 600 000 гривень.

— Після аукціону ми дізнавалися про це підприємство, отримали позитивні відгуки. Сподіваємося, що будівельні роботи розпочнуться у вересні. Термін їх завершення спливає 31 грудня. Та, якщо все йтиме за графіком, то завершити будівництво мають до початку листопада, — підсумувала очільниця сільської ради.


Автор: Олександр ДІДЕНКО

10 вересня, 19:01 | Нові Cанжари | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації