Будь-який садівник чи городник незалежно від того аматор він чи професіонал, підтвердить, що боротьба із комахами-шкідниками із кожним роком не лише не втрачає актуальності, а стає все важливішою. Адже кліматичні зміни, розширення масивів розораних земель призводять до збільшення кількості усіх отих гризучих, кусаючих і смокчучих комашок. Якщо пару-трійку десятків років тому для того, щоб захистити грядочку капусти від блішок чи попелиць, було достатньо посипати саджанці попелом, то зараз доводиться робити три-чотири обробки різними інсектицидами.
І так – при вирощуванні будь-якої рослинної продукції. Навіть нова для України ягідна культура лохина, має достатню кількість шкідників із якими теж доводиться боротися. І, судячи із загальної тенденції, шкодо чинних комах і далі ставатиме все більше і більше.
Саме тому потрібно доре знати і розуміти, як із цим нашестям боротися. І, при цьому, чітко усвідомлювати, що всі оті бабусині чи дідусеві рецепти та методи боротьби із колорадськими жуками, попелицями, гусеницями та іншими шкідниками, вже не працюють. Хоча дана теза зовсім не означає, що не існує біологічних препаратів для знищення шкідливих комах. Вони, такі інсектицид є. І з кожними роком їх стає вс е більше, адже наука не стоїть на місці. Просто потрібно мати дійсно корисну і актуальну інформацію про хімічні та біологічні методи захисту рослин. Таку, як та, що розміщена на: https://vseroste.com.ua/vid-shkidnikiv-insektitsidi-38.
У даному випадку для звичайного споживача зручності додає той факт, що на сторінках сайт прямо повідомляють проти яких шкідників можна застосовувати той чи інший інсектицид.
Від гербіцидів до садової побілки
Звичайно захист культурних насаджень не обмежується виключно боротьбою із шкідниками. Є ще й величезна кількість грибкових та бактеріальних хвороб проти яких застосовують фунгіциди. Є буряни для знищення яких є лише два способи – сапа або хімічні гербіциди. Окрім того росили потрібно білувати, захищати від гризунів. Одним словом – працювати, працювати і ще раз працювати. Дякуючи Богу та науково-технічному прогресу, на зміну тяжкій і повсякденній ручній праці прийшли більш швидкі способи і методи вирішення садово-городніх проблем. У тому числі – і використання різноманітних хімічних та біологічних препаратів, більшість із яких представлені на https://vseroste.com.ua/protruiniki-40. Адже протруювання тієї ж картоплі із наступним захистом від колорадського жука та хвороб пагонів займає лише кілька хвилин. Це – на противагу дням, а той тижням тяжкої ручної праці під пекучим сонцем.
І так у всьому,що стосується робіт на городі. Скажімо прополоти п’ять «соток» тієї ж картоплі за допомогою спеціальних препаратів можна за півгодини. І ефект триватиме пару тижнів. Вручну ж, доведеться полоти день, а нові буряни зявляться вже через тиждень.
Так що вибір є. Потрібно лише ним свідомо користуватися.