Раніше робота онлайн сприймалася людьми на кшталт мережевого маркетингу. Але зараз всі зрозуміли, що дистанційний формат працевлаштування - один з найприйнятніших для сьогодення. Виконувати робочі обов'язки через інтернет мріють всі: і випускники шкіл, і досвідчені викладачі університетів, і бізнесмени, які переносять свої проекти з формату «офлайн» у формат «онлайн».
Ніхто й не помітив, як новий світ повністю захопив нашу реальність. Тепер не обов'язково мати офіс, і навіть не обов'язково виходити з дому, щоб заробити гроші. Цілком достатньо мати комп'ютер та інтернет, а також мати список корисних програм, які дозволили б стати затребуваним фахівцем у сфері цифрових технологій, дизайну, викладання іноземних мов.
Програміст - одна з високооплачуваних професій на сьогодні
Подейкують, що зовсім скоро суспільство стане повністю автоматизованим. У магазинах замість касирів будуть сидіти роботи, а поштові відділення згодом повністю замінять поштомати. Але будь-які програми для електронних автоматів або роботів повинна розробити людина. І ця людина - програміст. Саме ця професія буде в тренді найближчих років 100. А це значить, що є сенс отримувати одну з актуальних спеціальностей, якщо ви хочете мати роботу з дому.
Багато хто помилково думає, що програміст повинен ідеально знати математику. З одного боку, це правда. Людям, які звикли мислити числами, формулами і прикладами, набагато легше зрозуміти технічні процеси, ніж людям з гуманітарним складом розуму. Але звідки ви знаєте, що ви гуманітарій? Погана оцінка в школі з фізики або з алгебри зовсім нічого не значить. Зараз на курси з програмування приходять всі: і першокурсники, і люди 35-40 років, і гуманітарії, які і подумати не могли, що вони зможуть освоїти спеціальні програми. Усе потрібно пробувати!
Є певні якості, які потрібні для роботи в сфері програмування. Ось вони:
- ви допитлива людина. Знадобиться сидіти, перевіряти, шукати помилки і проводити багато часу за комп'ютером;
- у вас добре розвинена логіка;
- ви креативно підходите до завдань, і можете знайти вихід навіть там, де інші давно б уже втратили терпіння;
- ви командний гравець. Рідко ви зустрінете програміста, який працює сам. Всі працюють в проектах. А якщо так - потрібно вчитися працювати в команді;
- ви знаєте, що таке терміни і дедлайни, і вмієте розподіляти свій робочий час завжди: і в робочі дні, і в вихідних, і у відпустці. Дистанційна робота потребує чіткого планування.
Дизайнер - професія, котра підійде творчим людям
Усьому зараз потрібна якісна візуалізація: продуктам, соціальним мережам, сайтам, мобільним додаткам. Людям потрібна стильна та яскрава обкладинка для їх брендів, яка б запам'ятовувалася. Здивувати когось зараз складно, але завдання дизайнера зробити так, щоб продукт хотілося придбати. За це проекти платять чималі гроші, а значить, є сенс спробувати отримати професію дизайнера. До того ж, це одна з популярних професій, що дозволяє вам працювати з дому.
Для себе ви можете обрати один з популярних напрямків в дизайні:
- ui / ux дизайн - розробка візуального оформлення мобільних додатків відповідно до психологічних особливостей сприйняття інтерфейсу користувачем;
- веб-дизайн - дизайн сайтів, які ви щодня відвідуєте в інтернеті;
- графічний дизайн - розробка логотипів і візуального оформлення для брендів;
- промисловий дизайн - розробка упакувань та етикеток для різних видів продукції (харчування, фармацевтика, одяг і т.п.).
Сучасний дизайнер не обмежений у можливостях вибору спеціалізації. Іноді він може поєднувати різні напрямки в своїй діяльності, маючи дохід з різних джерел.
Репетитор - професія, що дозволяє отримувати високий дохід, не виходячи з дому!
Здивовані? Так-так, робота репетитора зараз популярна як ніколи. Особливо гострим стало питання пошуку досвідченого вчителя, коли дитячі садки, школи та університети закрилися на карантин. Школи та ЗВО зачинилися, але навчання не припинилося... І дітям довелося самостійно вивчати великі обсяги інформації. Учні почали отримувати погані оцінки, з'явилося бажання все кинути і дочекатися кращих часів... Але на тих дітей, які вчасно почали займатися з репетитором, карантин не вплинув.
Як бачите, робота репетитором - один із шансів знайти для себе в роботі онлайн. І ті, хто спробував дистанційні заняття через Скайп, оцінили, наскільки зручно працювати в такому форматі. Чи варто говорити, що після скасування карантинних заходів люди більше не захочуть їздити в інший кінець міста на індивідуальні уроки до вчителя?
Якщо ви маєте педагогічні знання, граєте на музичних інструментах, жили за кордоном і вивчили іноземну мову - все це можна монетизувати під час карантину. Робота «Репетитор онлайн» гідно оплачується. Так чому б не спробувати?
Для того щоб стати репетитором по Скайпу, вам знадобиться:
- зареєструватися на пошуковому ресурсі BUKI (це надійний варіант для залучення клієнтів, адже даний сайт відвідують виключно люди, які зацікавлені в послугах репетиторів);
- грамотно і детально заповнити свою анкету, вказавши там свій рівень освіти і досвіду (важливо описати вміння і результати учнів, які вже з вами займалися);
- обрати свою вікову категорію учнів (дошкільнята/учні середньої школи/старшачки або студенти);
- зібрати необхідну навчальну базу (дидактичні матеріали, сайти, встановити необхідні програми на комп'ютер, під'єднати швидкісний інтернет).
Усе просто! І якщо ви володієте необхідними навичками, просто спробуйте. Цілком ймовірно, що цей вид заробітку буде приносити вам стабільно високий дохід.
Ви репетитор англійської мови? А, може, викладач математики? Граєте на скрипці, і готові поділитися навичками з охочими? Тоді починайте викладати онлайн! Так, у вас може бути своя стабільна робота у офісі або повсякденні клопоти. Але чому б не спробувати сумістити декілька видів діяльності для розширення своїх фінансових можливостей? Так, на це може піти багато вільного часу і енергії. Зате на час карантину або у випадку непередбачуваних ситуацій (таких, як звільнення) у вас вже буде «план відступу».
Пам'ятайте, що додаткові знання за плечима не носити, а найкраща інвестиція - це інвестиція в свою освіту! Тож отримуйте популярні спеціальності та починайте змінювати своє життя. Карантин - чудова нагода для цього.
Статтю підготовила Анна В. репетитор англійської мови