Полтавські досягнення на зимовому чемпіонаті України з триатлону

В Ялті відбувся зимовий чемпіонат України з триатлону на суперспринтерській дистанції серед юніорів та дорослих.
Ця не олімпійська програма включає в себе плавання 300 м, велогонку 8 км та біг на 2 км. До складу збірної Полтавської області входять переважно юнаки. Тому для наших спортсменів ці змагання стали іспитом своїх сил у дорослому спорті.
Кращі результати в особистому заліку показали Ярослав Озюменко (6 місце) та Валерія Ткаченко (7 місце).
У загальнокомандному заліку заслуговує на увагу третє місце нашої жіночої команди у складі Ірини Сорокіної, Інни Соміної та Дар’ї Галенди. Також бронзові нагороди у запеклій боротьбі вибороли юніори Полтавщини: Ярослав Озюменко, Ярослав Глухов та Максим Коваленко.
Готували до стартів триатлоністів Полтавщини тренери Володимир Попов, Інеса Гетьман та Павло Калініченко.
Наступні змагання, в яких візьмуть участь наші земляки, це відкритий зимовий чемпіонат України з триатлону із спринтерських дистанцій. Відбудуться вони 24-25 березня у Ялті. У складі збірної Полтавщини цього разу візьме участь лідер команди Іван Іванов.

14 березня 2010, 18:27 | Полтава | Спорт і здоров'я