Напередодні виборів у Кобеляцькому районі почали активно «латати» дороги (фото)

Напередодні виборів у Кобеляцькому районі почали активно «латати» дороги

Про те, що в Біликах нарешті закінчують розпочатий ще торік ремонт дороги від селища до Кобеляк, ми повідомляли в іншій статті. Але в інших населених пунктах теж почали активно «латати» дороги. І вибори тут «зовсім ні до чого». Для тих, хто не розуміє жартів, — це іронія.

Якщо ремонт дороги до села Колісниківка, про який ми писали в минулому номері, був ініціативою агрофірми «Кернел» на вимогу її пайовиків, то у всіх інших населених пунктах активізацію робіт на дорогах можна пов’язати виключно з виборчою кампанією.

Так, кілька тижнів тому нарешті відремонтували пару доріг у Красному. Між тим, про відповідну обіцянку турецької  будівельної фірми «Онур» красненський сільський голова Анна Зайченко говорила ще з весни. Що ж, минуло лише півроку.

А ось 23 жовтня ремонтні роботи на дорогах розпочалися на території одразу кількох сільських рад. Найближчою з них до Кобеляк є Сухинівська. І в той день нам вдалося відвідати місце події.

Серед кількох чоловіків, які активно махали лопатами, був помічений і сухинівський сільський голова Ігор Рябека. Він і пояснив, з чим пов’язаний такий несподіваний «суботник».

Ігор Борисович розказав:

— До мене подзвонив Сергій Жук, наш депутат обласної ради, і сказав, що він та кандидат на посаду міського голови Василь Кіптілий мають змогу привезти кілька десятків тонн асфальтового зрізу. Цією сумішшю можна закидати ями на дорогах. Ми бачили, що в Кобеляках так уже робили. І як це не дивно, «латки» тримаються. Тому гріх було відмовлятися. Я погодився, обдзвонив односельців і запропонував попрацювати на ремонті доріг. Відгукнулися кілька десятків чоловіків. Зараз працюємо двома бригадами, засипаємо ями від центру села і до обох околиць. Працюють і наші депутати Кокудак та Таранушич, і підприємці, і фермери, й інші люди.

Люди працювали дружно і постійно жартували:

— От якби вибори щороку проводили. Дивись би й дороги відремонтували б.

— Не вистачить зрізу на все. Потрібно терміново другий тур оголошувати. Бо більше не дадуть.

— Кидайте швидше, а то асфальт застигне.

Ігор Рябека розповів, що за інформацією, якою він володіє, депутат Жук виділив по 45 тонн зрізу на Сухинівську, Іванівську, Канавську сільські ради.

Він додав:

— Наскільки мені відомо, «латають» і в Озерській сільраді, і у Вільховатській. Ну це тонн триста-чотириста суміші укладуть. Шкода, що це не влітку було, тоді від спеки суміш нагрівалася. А зараз боюся, що без смоли довго наш ремонт не протримається. Але все одно робитимемо.

Також Ігор Рябека розповів, що виступив з ініціативою, аби останні в історії депутати Сухинівської сільської ради посадили в селі таку собі «депутатську алею». Сільський голова пояснив:

— Чоловіки садитимуть дуби, а жінки — липи. Нехай буде пам’ять про це скликання. Адже якщо нічого в державі не зміниться, то депутатів Сухинівської сільради вже ніколи не обиратимуть. Самої сільради не буде.


29 жовтня, 18:34 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації