Посварилися ще до початку матчу

Дві команди вищої ліги через суперечки так і не розпочали гру.

24 жовтня були зіграні матчі ХІХ туру чемпіонату та ХІІІ туру першості спорторганізації «Колос» у Кобеляцькому районі з футболу.

«Шенгури» встигли посваритися з козельщинською «Астартою» ще до початку матчу. Тому команди хоч і вийшли на поле, але гру так і не розпочали. Винуватця визначать на засіданні контрольно­дисциплінарного комітету.

Цікавий поєдинок провели давні суперники — «Дрижина» з Дрижиної Греблі та мідянівський «Урожай». На початку матчу голом у ворота господарів відзначився Олег Грубий, який поцілив із­за меж штрафного майданчика. По перерві суддя призначив штрафний удар у ворота мідянівців, який дрижани виконували з лінії карного майданчика. До м’яча підійшов Дмитро Артеменко, і потужним ударом поцілив у центр рамки. До завершення поєдинку команди вели рівну гру, створюючи небезпечні моменти. За 15 хвилин до кінця матчу Олександр Косяк із далекої відстані перевірив голкіпера дрижан. Його «гарматний» удар вивів «Урожай» уперед — 1:2. З таким рахунком і завершився поєдинок.

У іншому суботньому матчі зустрічалися команди Бутенківської громади — «Локомотив» і «Котовське». За результатами двох 45­хвилинок, перемогу святкували «локомотивці» — 2:0. Голами відзначилися Ігор Близнюк та Олександр Пилиповець.

Вільховатський «Водник» упевнено переграв лутовинівську «Спарту» — 4:2. Білицький «Сокіл» розгромив орлицький «Маяк» — 8:0. Гра між «Прапором» та «Іванівкою» завершилась із результатом 1:1. Зрівняти рахунок «прапорянам» вдалося на останніх хвилинах компенсованого часу. Автором голу став Владислав Кісіль.

Для другої ліги минулий тур став передостаннім. У ньому зустрілися команди, які претендували на звання «переможця першості», — «Червоні Квіти» і «Озера». Нагадаємо, що на момент зустрічі в активі квітян було 26 очок, а в озерян — 24.

Озеряни, ведучи по ходу матчу з рахунком 2:0, примудрилися за останні 5 хвилин пропустити два м’ячі від квітян. Поєдинок завершився внічию, 2:2, хоча фактично він став переможним для команди з Червоних Квітів. Справа в тому, що в останньому турі  квітянам доведеться зіграти проти аутсайдерів першості — «Дашківки».

Якщо з лідером першості більш­менш усе зрозуміло, то срібний призер визначиться цієї суботи. Адже після нічиєї з «Червоними Квітами» колектив із Озір з другої сходинки турнірки опустився на третю, поступившись місцем команді з Придніпрянського. Обидва клуби мають по 25 очок, за різницею забитих/пропущених значно краща картина в придніпрян. Їм 31 жовтня протистоятиме незручний суперник із Рибалок — «Спартак».

«Озера» свій останній цьогорічний матч у першості проведуть проти сухинівської «Стріли», яка перебуває на передостанньому місці.

Інші матчі першості завершилися з такими результатами: «Придніпрянське» — «Дашківка» — 6:0, «Стріла» — «Колос» — 2:9, «Оріль» — «Спартак» — 1:2.

Анонс

31 жовтня на футбольних полях зустрінуться такі пари команд: І ліга: «Астарта» — «Дрижина», «Урожай» — «Локомотив» (центральний матч туру), «Котовське» — «Водник», «Спарта» — «Маяк», «Сокіл» — «Прапор», «Іванівка» — «Шенгури»; ІІ ліга: «Дашківка» — «Червоні Квіти», «Озера» — «Стріла», «Колос» — «Оріль», «Спартак» — «Придніпрянське».

Початок матчів — о 14:00.