Вступні екзамени повернуть?
За коментарем щодо таких ініціатив гуманітарного віце-прем’єра ми звернулися до проректора із науково-педагогічної роботи Полтавського національного педагогічного університету Бориса Года. За його словами, така ініціатива, можливо, й має право на життя. Справа в тому, що під час тестування добре підготовлені діти не витримують психологічної напруги і обирають неправильні варіанти відповіді. У той же час ті абітурієнти, які ставлять хрестики навмання, набирають більше балів.
— Це наслідки досить поспішного запровадження системи тестування. Його потрібно вводити якщо не з першого, то другого класу школи, як це відбувається там, звідкіля ця система і прийшла. Були труднощі і для вчителів, адже педагог більше звертав увагу на тестування, а не безпосередньо на викладання навчального матеріалу, — розповів Борис Васильович.
Хоча останнім часом до тестування вже звикли, з’явилася певна стабільність. Особливо тести допомогли випускникам деяких сільських шкіл, де педагогічний рівень був низьким. Більш предметну дискусію можна буде продовжити за наявності конкретної нормативної бази від міністерства освіти. Поки ж маємо лише особисту позицію Володимира Семиноженка.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном