Вісім переможців на два райони

Вісім переможців на два райони

Школярі з Кобеляччини і Новосанжарщини, завдяки підтримці, залучили для потреб навчальних закладів 400 000 гривень із області.

Минулого тижня стали відомі цьогорічні переможці Шкільного громадського бюджету Полтавської області.
За інформацією прес-служби Полтавської обласної ради, 19 листопада відбулося голосування за проєкти, подані на конкурс.

У 2020‑му на конкурс надійшло 112 проєктів із 86 навчальних закладів. Із них 109 відповідали вимогам та були допущені до голосування. Проєкти стосувалися розвитку матеріальної бази навчальних закладів, благоустрою шкільної території, організації заходів та дозвілля учнів. Найбільш активними цього року були школярі Гадяцького, Кременчуцького, Кобеляцького та Зіньківського районів. За проєкти віддали 41 834 голоси.

За результатами рейтингового голосування, конкурсна комісія визначила 61 проєкт-переможець, автори яких — учні загальноосвітніх навчальних закладів області: сіл та селищ — 43, міст — 18. Частка з обласного бюджету склала 3 мільйони гривень.

Також у прес-службі додали, що на реалізацію проєктів Шкільного громадського бюджету в 2021 році з обласного бюджету заплановано спрямувати 3 мільйони гривень.

 

Комп’ютери для вільховатських школярів

Проект Олександра Бражка набрав 612 голосів і увійшов до числа переможців. Тепер у Вільховатській школі з’явиться новий комп’ютерний клас. За 100 000 гривень придбають сім комплектів комп’ютерів, включаючи офісні додатки і операційні системи. Із загальної суми обласна частка складе 50 відсотків.

 

У Шенгурах вдосконалять спортмайданчик

Споруда розташована на території місцевої школи. Автор проєкту — Тетяна Шевченко. Її ідею підтримали 599 чоловік. У наступному році навколо вуличних тренажерів влаштують гумове покриття (196 квадратних метрів). Також спортспоруду обгородять, встановлять урни і лави. Проєкт обійдеться в 130 000 гривень (50 000 — область).

 

Їдальню в Дашківській школі модернізують

Переможний проєкт Софії Неживої набрав 337 голосів і став переможцем конкурсу. За 100 000 гривень (50 000 обласних) у шкільну їдальню придбають витяжку, електроплиту, м’ясорубку, сушку для посуду, виробничий стіл та комплекти зі столу й шести стільців.

 

Василівська молодь займатиметься воркаутом

Проект Альбіни Ільченко набрав 267 голосів, яких вистачило, аби Василівській школі отримати спортивний майданчик для воркауту вартістю 100 000 гривень. На шкільному подвір’ї встановлять спортмайданчик для воркауту, перекладини, бруси та гірки-рукоходи.

 

Кобеляцький ліцей № 1 отримає 100 000 на кухню

Анастасія Василенко підняла важливу тему — оновлення шкільного харчоблоку. У результаті, за її проект віддали 546 голосів.

100 000 гривень витратять на оновлення і заміну матеріально-технічної бази шкільної їдальні: мийку, шафу для посуду, електром’ясорубку, виробничий стіл, полки-сушилки, зонт витяжний, плиту.

 

Нові парти і стільці

Отримають учні Маячківської ЗОШ із подачі Євгенії Маслей. Хоча без підтримки дівчина не перемогла в конкурсі самотужки — 379 голосів. У навчальному закладі замінять старі меблі, що майже непридатні для використання. За 100 000 гривень будуть придбані 40 двомісних парт і 80 стільців, стіл однотумбовий і стінка для кабінету.

 

Вісім ПК для Нехворощанського ЗНЗ

У наступному році придбають за 100 000 гривень із обласного й місцевого бюджетів (50 на 50). Ідея Анни Жорняк сподобалася 722 жителям області. І можна сподіватися, що новий навчальний рік школа зустріне із сучасними комп’ютерами.

 

Комфортні зони в Соколовобалківській ЗОШ

Завдяки проєкту Ярини Ткаченко і його активній підтримці (756 голосів), у вестибюлі Соколовобалківської школи облаштують «Мотивуючий простір для щасливих дітей». Вестибюль поділять на зони з меблями та обладнанням (проекційний екран, фліпчарт, кафедру бібліотекаря). Вартість — 100 000 гривень, половина суми — обласний бюджет.

Виходить, що загалом учні з Кобеляччини і Новосанжарщини, завдяки підтримці, залучили для потреб своїх навчальних закладів 400 000 гривень із обласного бюджету, так як на втілення кожної ідеї надійде по 50 000.


Автор: Олександр ДІДЕНКО


28 листопада 2020, 10:15 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації