У центральному матчі туру перемагає «Гелаксі»

Інший претендент на призове місце, «Граніт», мінімально поступається супернику.

Минулими вихідними відбулися матчі другого туру чемпіонату та першості спорторганізації «Колос» у Кобеляцькому районі з міні-футболу.

Першими футбольну суботу відкрили «Іванівка» і червоноквітівський «Лотос». За підсумками минулорічного сезону, обидві команди покинули вищий дивізіон і тепер борються в другій лізі за право повернутися в чемпіонат. Іванівці і квітяни грали на рівних. Першими рахунок у матчі відкрили гравці «Іванівки». За три хвилини до перерви «Лотос» зрівняв результат. У другій половині поєдинку квітяни двічі результативно пробили ворота. Та все ж іванівський футболіст Сергій Климань зумів скоротити відставання до одного м’яча — 2:3. Поєдинок завершився за такого результату.

Вільховатський «Водник» мінімально поступився «Котовському» з Вітрової Балки — 2:3. До речі, минулого тижня колектив із Вільховатки програв із відповідним результатом підгорянському «Прапору».

Кобеляцький «Колос» здобуває технічну перемогу над рибалківським «Легіоном». Команда із сусіднього, Козельщинського, району виступає одразу в двох футбольних турнірах, а тому не зібралася на гру проти колективу Віталія Детюка. Таким чином «Легіон» отримав технічну поразку.

Центральним матчем туру став поєдинок між міськими командами «Граніт» і «Гелаксі». Обидва колективи, без перебільшення, претендують на звання чемпіона, а тому видали видовищну гру. Суттєве підсилення «Гелаксі» склали колишні гравці «Проц-Енерго» Олег Бажан, Олександр Митрович і Володимир Дрига. Скориставшись нерозторопністю «гранітівців», рахунок у матчі відкрив Бажан. Такий результат протримався до завершення першої 20‑хвилинки. По перерві «Граніт» мобілізувався, почав більше контролювати м’яч і створювати небезпечні моменти. Та гравці «Гелаксі» не упустили свій шанс подвоїти результат. «Гранітівець» Олексій Мунько обрізався в центрі поля. М’яч перехватив Володимир Дрига, зупинився і влучно пробив у рамку.

Знову «гранітівці» посилили атаки. У одній із них футболістам вдалося забити гол. Та надалі Олександр Комісарчик впевнено закріпився в рамці воріт і блокував, здавалося б, стовідсоткові удари. Отож, 2:1 — «Гелаксі» святкує перемогу.

Білицький «Сокіл» розійшовся зі світлогірським «Дніпром» за нічийного рахунку — 2:2.

Ще один білицький колектив, «Сокіл-98», каменя на камені не залишив від оборони кобеляцької «Молоді» — 12:1.

Врахувавши всі свої помилки, ветерани турніру, «Маленькі Сови», більш підготовленими вийшли на матч проти юної «Дашківки». Якщо в попередньому турі «Сови» грали з однією заміною, то цього разу на гру зібралися оптимальним складом — 14 заявлених футболістів. Як результат, ветерани виграли в юних дашківців 9:4.

У неділю «Дрижина» поступилася «Шенгурам» — 2:7, а павлівський «Колос» — підгорянському «Прапору» — 3:4. Канавська «Оріль» виграла в бутенківського «Локомотиву» — 4:2.

Анонс

12 та 13 грудня відбудуться  матчі ІІІ туру відкритого чемпіонату та першості Кобеляцького районі з міні-футболу.

У чемпіонаті  зустрінуться такі пари команд: «Дніпро» — «Сокіл-98», «Молодь» — «Дрижина», «Шенгури» — «Граніт», «Гелаксі» — «Колос», «Легіон» — «Сокіл».

Серед команд першості відбудуться матчі: «Маленькі Сови-2» — «Оріль», «Прапор» — «Дашківка», «Котовське» — «Колос» (Павлівка), «Лотос» — «Водник», «Іванівка» — «Спартак».

відкритого чемпіонату МО ГО ВФСТ «Колос»