Вхід | Реєстрація

Секретарем Кобеляцької міської ради обрали Василя Кіптілого

Секретарем Кобеляцької міської ради обрали Василя Кіптілого

17 грудня відбулася друга позачергова сесія Кобеляцької міської ради. На неї виносилось 14 питань, включаючи різне. Із перервами депутати працювали більше п’яти годин. Частину питань вони затвердили, деякі повернули на доопрацювання в комісіях.

Головною подією сесії стало обрання секретаря міської ради. Депутати міжфракційного об’єднання «Сила громади» запропонували на посаду свого колегу від «Слуги народу» — Василя Кіптілого. Міський голова не вносив своїх пропозицій.

За результатами голосування, 14 депутатів проголосували за кандидатуру Василя Кіптілого, десять — проти.

Міський голова Олександр Копелець привітав квітами новообраного секретаря з обранням на посаду.
Нагадаємо, що на останніх місцевих виборах Василь Кіптілий балотувався на посаду голови Кобеляцької міської ради. За нього віддали голоси 2726 виборців. Він програв вибори  чинному очільнику громади Олександру Копельцю, якого підтримали 3159 жителів ОТГ.


Автор: Олександр ДІДЕНКО


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
17 грудня 2020, 16:05 | Кобеляки | Політика


1. Fuks / 17 грудня 2020, 16:38
О, цікавий розклад...тепер треба Василю не спіткнутись,позашивати кармани,кабінет до мелочей очистити щоб не дай Бог попутали двері куди заносити і буде все добре..Трохи повчитись і забирати громаду під свою опіку..
2. toksik / 17 грудня 2020, 16:53
Будучи очільником техогляду, говорили що брав тільки кавунами.
3. ZLUKA / 17 грудня 2020, 17:10


Змінено 08.01.2021, 21:14
4. Ltava / 17 грудня 2020, 18:43
Згідно закону кандидатуру секретаря пропонує голова))) Значить голову «нагнули» але повністю він не здався, не захотів сам Кіптілого пропонувати ))) а значить -"Далі буде"))
5. Serg73 / 18 грудня 2020, 10:01
Отак Копелець старався,чинив спротив,регулярно зривав сесії, а таки прийшлось схилити голову під тиском депутатів, так і в подальшому буде, закінчилась його п"ятирічна лафа, коли він був сам собі господарем.
Окремо хочу виділити його групу підтримки в лиці бабусь-скандалісток , це такий позорняк, як для керівника який не може справитись самотужки з групою грамотних і розумних депутатів,прикриватись бабусями якось не по-чоловічому.Це ж треба до такого додуматись!!!.
6. Filon / 18 грудня 2020, 10:55
[[ЦИТАТА|4|Ltava|гідно закону кандидатуру секретаря пропонує голова))) Значить голову «нагнули» але повністю він не здався, не захотів сам Кіптілого пропонувати ))) а значить -"Далі буде"))
Не думаю, що "нагнули". тут два моменти. Перший і головний. Санич вже втратив 30 днів відведпний йому на внесення кандидатури секретаря. Другий момент. У нього людей немає.
7. Ltava / 18 грудня 2020, 22:02
6.Filon
« У нього людей немає.»


Його люди сидять у залі ))Просто ціна піднялася))) А те що нет захотів особисто пропонувати кандидатуру говорить про незавершений конфлікт))) Та і будемо відверті))))-Вася проти Саші - ...........
8. Mistsevyi / 19 грудня 2020, 00:18
А Вася – це той мєнт, шо прикриває всяких негідників у ВП ? Оце тепер кодло буде !
9. toksik / 19 грудня 2020, 05:10
10. EuqeneMukhin / 19 грудня 2020, 11:04
8.Mistsevyi
«А Вася – це той мєнт, шо прикриває всяких негідників у ВП ?»

Так, і постійно відмазує знать Кобеляцьку яка гоняє по місту п’яною.
11. Ltava / 19 грудня 2020, 19:53
10.EuqeneMukhin
«Так, і постійно відмазує знать Кобеляцьку яка гоняє по місту п’яною.»


То значить вдала кандидатура для голови)))
12. Ltava / 19 грудня 2020, 19:55
6.Filon
« Санич вже втратив 30 днів відведпний йому на внесення кандидатури секретаря. »


Це йому не мішало внести кандидатуру Кіптілого, він не захотів)))

6.Filon
«У нього людей немає.»


Та він міг із своїх хоч сина хоч гармоніста)))
13. Serg73 / 21 грудня 2020, 08:10
10.EuqeneMukhin
«Так, і постійно відмазує знать Кобеляцьку яка гоняє по місту п’яною»

о,так це людина навіть дуже потрібна для Копельця, тепер можна у відкриту гасати загашеним по Кобеляках