Задоволено позов Кобеляцької прокуратури щодо визнання недійним орендування землі загальної вартості на майже 10 мільйонів гривень

Задоволено позов Кобеляцької прокуратури щодо визнання недійним орендування землі загальної вартості на майже 10 мільйонів гривень

За позовом Кобеляцької місцевої прокуратури Господарським судом Полтавської області визнано недійсними договори оренди двох земельних ділянок загальною площею 39 га вартістю понад 9 млн 700 тис. грн.

Прокуратурою встановлено, що у 2018 році фермер із Козельщинського району на пільгових умовах уклав із Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області 2 договори оренди земельних ділянок. Проте чоловік  раніше отримував землю в оренду для ведення фермерського господарства, а тому використав своє право на подальше її одержання без проведення земельних торгів. З метою відновлення порушених інтересів держави прокуратура звернулася до суду.

Примітка: на час спірних правовідносин відповідно до вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про фермерське господарство» громадянин міг використати право на отримання земельної ділянки комунальної власності один раз, додатково – на конкурентних засадах. Наразі згідно з вимогами чинного законодавства особа може отримати земельну ділянку державної чи комунальної власності лише на конкурентних засадах.


Автор: Пресслужба Полтавської обласної прокуратури


7 січня, 18:18 | Козельщина | Кримінал
1. arturwanga / 7 січня, 18:37
Земельки захотілося нашим шановним недолугим прокурорам.
2. Ltava / 7 січня, 18:41
1.arturwanga
«Земельки захотілося нашим шановним недолугим прокурорам.»


Вони збирають землю не для себе)))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації