За відсутність маски оштрафували 1780 людей

За відсутність маски оштрафували 1780 людей

Із 21 листопада по 30 грудня на Полтавщині видали 1780 постанов щодо карантинних порушень (відсутність маски в громадських місцях), із них 69 — у обласному центрі.

У всіх випадках сума штрафу була мінімальною — 170 гривень, повідомила речниця поліції Полтавщини Поліна Ларіна.

За перебування в громадському місці без маски чи респіратора, як відомо, штрафують на суму від 170 до 255 гривень.

Поліна Ларіна повідомила, що протокол має розглянути суд або адміністративна комісія. Суд виносить постанову, в якій призначає стягнення або скасовує протокол. Постанову складає на місці поліція чи інша служба. Це означає, що людину визнали порушником та призначили штраф.

Штрафувати порушників можуть органи внутрішніх справ, поліція, орган охорони здоров'я, Державна санітарно-епідеміологічна служба чи представники місцевої влади.

Законопроєкт про адміністративну відповідальність за перебування в громадських закладах і транспорті без засобів захисту Верховна Рада схвалила 6 листопада. А 19 листопада під документом свій підпис поставив Володимир Зеленський. Закон набув чинності 21 листопада.


Автор: Ігор Бабаєв

12 січня, 12:10 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації