Біличани приєдналися до «газових» протестів (фото) (відео)

Біличани приєдналися до «газових» протестів

У понеділок поряд із будівлею Білицького селищного будинку культури відбулися збори місцевої їгромади. У них взяли участь більше двохсот мешканців селища. Біличани вимагають скасування плати за транспортування та зниження ціни на газ для населення.

Місцевий депутат Павло Гунжель пропонує взяти газопроводи низького та середнього тиску на баланс громади. Натомість представники селищної влади, підтримуючи земляків у вимогах зниження ціни на газ, говорили про те, що пропозиція Гунжеля є неможливою для виконання.


Автор: Ігор ФІлоненко


12 січня, 10:48 | Кобеляки | Суспільство
1. Fuks / 11 січня, 17:24
А що ж вирішили? Ходаків на Київ посилати,дороги перекривати,чи газогони забирати чи ще щось? Чи так,погомоніли?Нового князька послухали та й розійшлися? Протокол зібрання оприлюдніть..
2. Filon / 11 січня, 17:35
На мій субєктивний погляд свідка події - погомоніли
3. Ltava / 11 січня, 20:26
2.Filon
« погомоніли»


Навіть не по ........)))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації