Вхід | Реєстрація

«Слуги народу» хочуть розібратися із «ситуацією, що сталася» щодо цін на газ та розподіл

«Слуги народу» хочуть розібратися із «ситуацією, що сталася» щодо цін на газ та розподіл

Про це написав голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія у зв’язку з підвищенням тарифів на своїй сторінці у Facebook:

«Від імені фракції «Слуга Народу» повідомляю, що ми готуємо план антикризових заходів для вирішення проблем, які можуть виникнути через підвищення тарифів.

Він буде напрацьований і оприлюднений в найближчі дні.

На завтра запланована нарада з прем’єром, в.о. Міністра енергетики, представниками Офісу Президента і всіма, кого стосується це питання.

Якщо потрібні будуть швидкі рішення – ми готові їх ухвалювати в будь-який час.

Зараз маємо розібратися з тим, що відбулося, наскільки обгрунтоване підвищення і як у цій ситуації захистити людей.» – пише Арахмія.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
11 січня 2021, 18:12 | Полтавщина | Суспільство


1. Fed654Frumos / 11 січня 2021, 19:29
Бліііін,які вони молодці!!!!Бач,розбираються,як захистити людей!Вони просто не знали,що такий ціни на газ.А люди,уроди,пруть на них бочку по всій Україні!А вони,як Сталін в 33-му просто не знав,що в країні голод.Ну,тепер все буде добре,слава Богу.
2. Fuks / 11 січня 2021, 19:43
чергова порція лапші на вуші...Судячи з коментаря українського грузина,до речі лідера правлячої партії нічого не зміниться.Будете платить.Мабуть пора вже їм квитки кудись роздавть.
3. Ltava / 11 січня 2021, 20:29
2.Fuks
«.Будете платить.»


Будете !!!! Для цього їх до влади і привели !!! Фото кобеляцьких владних протестантів скоро опублікуєте, Таранушич з тамілорю та Копельцем на тракторі!!!!!)))
4. alist / 11 січня 2021, 22:18
Чогось в голову приходить лише шедевральне з Наша Russia: "а кто это сделал?"
Посилання на rutube.ru
5. yrec / 11 січня 2021, 22:23
Вони зовсім не "Слуги народу", вони проти народу!
Народ вони не чують, народ їм до одного місця, все добре видно на їхньому каналі Посилання на www.youtube.com
Спробуйте написати коментар який їм не сподобається, написали, бачите свій коментар, далі заходите на сторінку як другий користувач, все, немає Вашого коментарію! Демократія? Пора відправляти назад в 95 квартал!
6. Slavko / 12 січня 2021, 23:04
5.yrec
«Вони зовсім не "Слуги народу"»

Ні, вони слуги, але жи9івського народу.
Цікаво, чи будуть у Кобеляках протестувати 73 проценти лохдаунів ?
А то щось позаривались, як страуси ... І вже не репостять ЗЕлене лайно !..
7. Ltava / 13 січня 2021, 08:27
У мене собака теж як напердить здивовано озирається навкруги , мов -"що трапилося і хто це наробив?"))