Начальник поліції Полтавщини та керівники територіальних громад підписали меморандуми про співпрацю (фото)

Начальник поліції Полтавщини та керівники територіальних громад підписали меморандуми про співпрацю

В Головному управлінні поліції Полтавщини 25 січня відбулася робоча зустріч за участю начальника обласного управління поліції Івана Вигівського, заступника начальника обласного управління поліції Максима Ахрамєєва та керівників шести територіальних громад (Білицької, Новосанжарської, Коломацької, Новоселівської, Терешківської, Щербанівської).

У ході спілкування сторони погодили алгоритм взаємодії щодо створення безпечного простору на території населених пунктів Полтавщини в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Експериментальні кроки в реалізації цього проєкту вже зробили три територіальні громади області. Від початку грудня перші офіцери почали працювати на території Великобудищанської та Петрово-Роменської ОТГ Гадяцького району, а також у Ромоданівській громаді на Миргородщині.

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини, зазначив:

– Новий формат роботи поліцейського офіцера громади передбачає його постійну присутність на території обслуговування за принципом: «Я тут живу, я тут працюю». Це забезпечує більш тісний контакт з населенням та керівництвом органів місцевого самоврядування і передбачає підзвітність не тільки Головному управлінню Національної поліції, але й закріпленій громаді. Я дякую Вам, що Ви не лишаєтесь байдужими до стану безпеки на території своїх громад. Сподіваюсь на Вашу підтримку на всіх етапах реалізації проєкту.

Результатом зустрічі стало підписання  між Головним управлінням поліції області та головами шести територіальних громад меморандумів про співпрацю й партнерство, які стануть у подальшому основою взаємодії під час впровадження на практиці проєкту «community policing».


Автор: Відділ комунікації поліції Полтавської області


1. Ltava / 26 січня, 15:12
За часів Сергія Хряпи подібна програма називалася-ШЕРИФ, та так вона і "заглохла"((
2. IgorSergeevich / 26 січня, 23:21
А нашого телепня не було.
3. Ltava / 27 січня, 12:02
2.IgorSergeevich
« нашого телепня »


Приємно що «вашого» але якщо він «телепень» чому на такій посаді і де ж «розумахи» ??))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації