Вхід | Реєстрація

Новосанжарська громада — у 20–ці кращих

Новосанжарська громада — у 20–ці кращих

На початку лютого ГО «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» опублікувала рейтинг кращих громад Полтавської області станом на 1 січня 2021 року.

Перелік критеріальних показників, що бралися до уваги при оцінці інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України, складається з 40 пунктів. Зокрема, відсутність/наявність корупційних скандалів у муніципалітеті; наявність укладених угод про співпрацю з іншими громадами; участь громади в міжнародних проектах фінансової підтримки; загальний річний рівень доходів громади та інші.

На сторінці ГО в соцмережі Фейсбук до рейтингу прикріплений наступний текст:

«За результатами обробки наданої громадами інформації, фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

Цього року ми опублікуємо кращі двадцятки громад по регіонах на замовлення. Першими публікуємо рейтинги областей, громади яких виявили найбільшу активність у анкетуванні, і де обласні структури підтримки розвитку громад надали найбільшу допомогу нам у отриманні необхідної інформації. Після цього буде опублікований рейтинг найкращих 200 громад України.

При створенні списку 20 кращих громад Полтавської області станом на 1.01.2021 було оцінено 58 ОТГ».

Перше місце в списку посіла Миргородська громада, у якій мешкають 50,4 тисячі жителів. За всіма критеріями ОТГ набрала 144,49 бала. Новосанжарська громада стала 18‑ою. Її результат — 26,56 балу. Сусідня з Новосанжарською, Мачухівська ОТГ, зайняла шосте місце (60,7 балу). Решетилівська громада — тринадцята (майже 38 балів). А от Лубенська ОТГ, де власне і зареєстрована громадська організація, посіла 5 місце (64,5).


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
12 лютого 2021, 13:15 | Нові Cанжари | Політика
1. Fed654Frumos / 12 лютого 2021, 14:06
Нічого,ще не вечір,ось наш жуківський Лі Куан Ю та його молода команда ’’роздупляться’’,то здивують всіх:))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації