Майбутні «зірки» журналістики

Майбутні «зірки» журналістики

Продовжуємо реалізовувати наш проект «Місячник медіаграмотності» на сторінках тижневика «ЕХО.
Сьогодні юні журналісти Кобеляцького БДЮТ презентують вашій увазі навчальні відеоролики про відеоредактор «KineMaster» (підготував Білаш Максим) та фоторедактор «Canva» (підготувала Ліхачова Валерія).

«KineMaster» — програма з обробки відео та створення слайд-шоу. Ви можете об’єднувати і роз’єднувати відео, додавати зображення або музичні доріжки, використовувати наявні в додатку теми, анімацію, візуальні або звукові ефекти та ін.

 

«Canva» — це створення дизайну в реальному часі. Презентації, публікації в Instagram і багато іншого. Тут немає складної процедури реєстрації, просто знайдіть у пошуковій системі Google, приєднайтеся та реалізуйте потрібні команди для своїх проектів на одній платформі. Ви легко створите фотоколаж, брошуру, запрошення, попрацюєте з фото. Станьте дизайнером власного проекту!!!

 

Бажаємо успіхів у опануванні цих програм, будьте медіаграмотними!

 


Автор: Олена Білаш, керівник гуртка «Журналістика» Кобеляцького БДЮТ


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації