Мінрегіон відібрав 8 проєктів ДФРР від Полтавщини

Мінрегіон відібрав 8 проєктів ДФРР від Полтавщини

Під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова відбулось засідання Комісії з відбору проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

У Державному бюджеті на 2021 рік передбачено 4,5 млрд гривень на Державний фонд регіонального розвитку. Від регіонів надійшли пропозиції щодо фінансування з ДФРР 294 проєктів, із яких 148 – перехідні і реалізовуються з минулих років.

Комісія підтримала всі проєкти регіонального розвитку, до яких не було зауважень, та рекомендувала включити їх у проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України.
Зокрема від Полтавської області відібрані:

  • реставрація Полтавської обласної філармонії;
  • реконструкція приміщення під музей у Більську;
  • створення науково-освітнього простору «Музей науки» у Полтаві;
  • створення комунального підприємства з переробки молока й виробництва молочної продукції на території Лохвицької громади;
  • реконструкція з добудовою будівлі рентген-діагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру;
  • реконструкція Полтавського обласного клінічного онкодиспансеру з добудовою радіологічного відділення і лабораторії радіонуклідної діагностики;
  • будівництво басейну в Миргороді та реконструкція спортивного залу в Демидівській ЗОШ (проєкт є перехідним з минулих років).

Сума виділених коштів ДФРР на Полтавську область у 2021 році становить 118,8 мільйона гривень.
«Минулий рік на Полтавщині став найбільш ефективним у реалізації проєктів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Було використано 99% – фактично все фінансування, яке області надійшло від ДФРР, – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. – Докладемо максимум зусиль, щоб і цього року всі кошти, які нададуть Полтавщині, були вкладені в розвиток інфраструктури».22 лютого, 11:33 | Полтавщина | Фінанси
1. Ltava / 22 лютого, 20:45
Кобеляцька громада не отримала підтримку ні по одному проекту(((( А вони взагалі були ????))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації