«Стандарт» із розгромним рахунком перемагає «Кристал»

Після шести зіграних турів новосанжарці продовжують утримувати першу сходинку в турнірі «Кубок Кудрицького».

Минулої суботи новосанжарський «Стандарт» провів черговий поєдинок у кубкових змагання, що проходять під патронатом Федерації футболу Дніпропетровської області.

Цього разу «стандартівцям» протистояла команда «Кристал» із селища Губиниха, що на Навомосковщині. Суперники новосанжарців грають у першій лізі аматорського турніру Дніпропетровської області.

Матч між командами проходив у Дніпрі, на стадіоні «Олімпійські резерви». Набравши відмінну ігрову форму, «стандартівці» не залишили суперникам жодного шансу для позитивного результату. Адже з перших хвилин гри новосанжарці почали атакувати ворота господарів. На 6 хвилині поєдинку Артем Сінчіков відзачився швидким голом. Майже в «роздягальню» Валентин Шевченко подвоїв рахунок, і на табло «засвітилося» 2:0.

По перерві, після виходу на поле «свіжих» гравців, новосанжарці довели справу до логічного закінчення. Знову швидкий гол у ворота гостей забив Костянтин Труба — 3:0. Невдовзі знову відзначився Валентин Шевченко, подвоївши свій успіх дублем. А остаточну крапку в матчі поставив Сергій Барзій.

Загалом гравці «Стандарту» постійно володіли м’ячем, комбінували як короткими, так і довгими передачами, застосовували «домашні заготовки». І взагалі демонстрували якісний футбол. Тому в підсумку гри на табло світився приємний для нас рахунок «Кристал» — «Стандарт» — 0:5.

Склад «Стандарту»: Яковець (Тарасенко), Швей (Саблін), Ічуаідзе, Алексеєнко, Труба, Мороз, Піскун (Ткаченко), Сінчіков (Пилиповець), Курбанов (Барзій), Дорошенко, Шевченко. Голи: Сінчіков (6), Шевченко (40, 57), Труба (47), Барзій (50).

Далі черговість ігор збільшиться. Кожного тижня команда проводитиме по два матчі, оскільки додаються ігри «Кубка Єдності» та «Першої Столиці».

Тренерський штаб планомірно підводить команду до максимальної форми, виконуючи головне завдання президента команди Сергія Тютюнника задля успішного старту в чемпіонаті області.

Усі матчі «Стандарту» транслюються на Ютуб-каналах федерацій АФДО, АФХО. Також можна переглянути всі зіграні поєдинки новосанжарської команди.

На офіційному сайті футбольного клубу «Кристалу» прес-служба повідомила, що «футболісти намагалися показати всі свої можливості на тлі такого серйозного суперника, але сил вистачило тільки на перший тайм, коли рахунок був мінімальний і лише перед самим свистком на перерву «Стандарту» вдалося забити другий м’яч. Після ж перерви команда з Полтавщини мала явну перевагу, довівши гру до перемоги з рахунком 5:0».

Отож, після шести ігор «Стандарт» посідає першу сходинку турнірної таблиці в «Кубку Кудрицького», маючи в своєму арсеналі чотири перемоги і дві нічиї.