Без чого не обійтися справжньому журналісту

Без чого не обійтися справжньому журналісту

Продовжуємо реалізовувати наш проект «Місячник медіаграмотності» на сторінках тижневика «ЕХО.
Сьогодні юні журналісти Кобеляцького БДЮТ презентують вашій увазі навчальні відеоролики про фоторедактор «PicsArt» (Анна Черкаська), відеоредактор «KineMaster» (Максим Білаш) та фоторедактор «Canva» (Валерія Ліхачова).

«PicsArt» — програма для редагування фото на мобільних пристроях. PicsArt можна назвати повноцінною студією для фотографії. Це редактор фотографій, який працює на Android і має численні інструменти для формування нових, незвичних зображень. Він підтримує можливість ділитися фотографіями в соціальних мережах і брати їх зі сторінок користувачів. Завдяки великій кількості інструментів відкриваються нові горизонти в сфері створення унікальних картинок від простого редагування фотографій або створення колажів, до малювання зображень з нуля.

Основні переваги програми: безкоштовний додаток; підтримує живу обробку фотографій у прямому ефірі; має безліч шаблонів для швидкої обробки фотографії; не вимагає потужну мобільну платформу. Програма не дуже ресурсномістка. Завдяки мультифункціональності і безкоштовності програми, вона завоювала популярність і довіру безлічі користувачів.

«KineMaster» — програма з обробки відео та створення слайд-шоу. Ви можете об’єднувати і роз’єднувати відео, додавати зображення або музичні доріжки, використовувати наявні в додатку теми, анімацію, візуальні або звукові ефекти та багато ін.

 

«Canva» — це створення дизайну в реальному часі. Ви легко створите презентації, публікації в Instagram, фотоколаж, брошуру, запрошення, попрацюєте з фото. Просто знайдіть програму в пошуковій системі Google, приєднайтеся та реалізуйте потрібні команди для своїх проектів на одній платформі.
Бажаємо успіхів у опануванні даних програм, будьте медіаграмотними!


Автор: Олена Білаш, керівник гуртка «Журналістика» Кобеляцького БДЮТ


1. Ltava / 26 лютого, 22:25
МОЛОДЦІ !!!!
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації