Для жителів Білицької громади запустять чотири автобусні рейси

Для жителів Білицької громади запустять чотири автобусні рейси

22 лютого в Білицькій селищній раді відбувся конкурс із визначення перевізника для перевезення пасажирів за чотирма маршрутами Білицької об’єднаної територіальної громади.

За інформацією першого заступника селищного голови Ігоря Федя, на конкурс заявився один учасник — Олександр Хряпа.

Автобусне перевезення пасажирів здійснюватиметься за такими маршрутами:

  1. Бутенки — Свічкареве (через Кобеляки, Вітрову Балку);
  2. Бутенки — Дрижина Гребля (через Кобеляки, Марківку, Вишневе);
  3. Білики — Кобеляки (через Жуки);
  4. Білики — Чорбівка (через Кобеляки, Кустолові Кущі, Червоні Квіти, Білоконівку, Степове).

Згідно законодавства, органи місцевого самоврядування можуть проводити конкурси на маршрути, що діють у межах територіальної громади. Саме тому маршрути отримали такі назви. Фактично ж кожен із них довозитиме пасажирів у Кобеляки, аби жителі Білицької громади мали можливість відвідати лікарню, газову службу чи інші установи.

На самому конкурсі були присутні працівники Управління патрульної поліції Полтавської області, представники громадських організацій, жителі громади.

Конкурс відбувся. Перевізника, який подав заявку, затвердили. Від дня його проведення відводиться 10 днів на оскарження. І вже на початку березня автобуси почнуть курсувати за вказаними маршрутами.

Також Ігор Федь повідомив, що для окремих категорій населення буде діяти пільговий проїзд. За кожним маршрутом будуть укладені договори з відшкодування за пільгове перевезення. Загалом на 2021 рік у бюджеті Білицької селищної ради на ці заходи передбачено 300 тисяч гривень.

Крім того, Виконавчий комітет Білицької селищної ради уклав договір з акціонерним товариством «Українська залізниця» щодо компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом у приміському пасажирському сполученні. За послуги із залізничних перевезень пільговиків селищна рада заплатить 100 000 гривень.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


26 лютого, 15:11 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації