У Кобеляцькій РДА залишилась лише ліквідаційна комісія

У Кобеляцькій РДА залишилась лише ліквідаційна комісія

Офіційно всіх її членів мають звільнити до 20 березня.

Днями в редакцію звернувся житель Кобеляцької громади, якого цікавило, чи продовжує зараз роботу райдержадміністрація. І якщо так, то які функції виконують працівники установи, зокрема, голова РДА.

Відповіді на ці запитання надав останній голова райдержадміністрації Дмитро Сироватка. Очільник уже колишнього Кобеляцького району повідомив, що всі працівники установи вже звільнені. Наразі залишилася лише ліквідаційна комісія, яку він і очолює.

— Ми займаємося ліквідацією активів, кредиторська дебіторська заборгованість, проходимо перевірку податковою і пенсійним фондом, держказначейством, — пояснив Дмитро Сироватка. — Тобто, ми повністю закриваємо всі справи. Передаємо державне майно в Полтавську райдержадміністрацію, комунальне розподіляємо між територіальними громадами. Одним словом, «закриваємось», ліквідація.

До складу комісії входять шість працівників адміністрації: голова, керівник апарату, представники управління персоналом і бухгалтерії, юрист. У відокремлених структурних підрозділах створені свої ліквідаційні комісії, які очолюють їх керівники. Кожен працівник РДА був попереджений про звільнення.

— Самий останній звільняюся я, 20 березня. Але це — де-юре. А де-факто, навіть після звільнення нам, тобто ліквідаційній комісії, ще доведеться деякий час працювати вже на безоплатній основі. Адже закрити всі питання не вдасться так швидко.

Нагадаємо, що офіційне представлення Дмитра Сироватки відбулося 5 лютого минулого року. Фактично, останній голова райдержадміністрації пропрацював на посаді трішки більше одного року.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


26 лютого, 15:50 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації