Чорбівка знаходиться під наглядом камер відеоспостереження

Чорбівка знаходиться під наглядом камер відеоспостереження

Камери встановлені на в’їзді і виїзді з населеного пункту.

Нагадаємо, що в минулому році в межах уже колишнього Кобеляцького району втілювався міжмуніципальний проект «Безпечний район». У його рамках у населених пунктах планувалося встановлення майже 140 камер відеоспостереження.

Бутенківська об’єднана територіальна громада теж увійшла в список учасників проекту. У минулому році виконкомом сільради та депутатами було прийняте рішення встановити камери спостереження в населених пунктах громади, де проживають більше 200 чоловік. Для їх закупівлі, монтажу і налаштування з місцевого бюджету виділили 300 000 гривень. Усього закупили 25 камер, із яких 3 розпізнаватимуть номерні знаки транспортних засобів.

17 лютого Виконавчий комітет Білицької селищної ради замовив у кременчуцького приватного підприємства послугу з монтажу системи відеонагляду в селі Чорбівка, вартістю майже 30 000 гривень.

Як повідомив перший заступник селищного голови Ігор Федь, вуличні камери відеоспостереження в Чорбівці вже встановлені. Загалом відеонагляд за проїжджими частинами здійснюється в Бутенках, Бережнівці, Біликах, Вітровій Балці, Вишневому, Дрижиній Греблі й Чорбівці. Крім того, у планах встановити кілька камер у Жуках.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


28 лютого, 15:18 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації