Якою буде цьогорічна весна

Якою буде цьогорічна весна

Погода буде досить теплою і вологою. Вона порадує відносно помірним зростанням температур. Перший місяць буде переважно з «плюсовою» температурою. Уже в квітні очікуються скачки рівнів тепла до + 20 градусів. Травень завершиться практично літнім теплом. Детальний прогноз опублікований на сайті V-2021.
Зима завершиться показниками близько нуля, ледь помітно переходячи в мінус, у багатьох же інших місцях ночами часто буде до 5 градусів морозу.

У березні ж у більшості населених пунктів буде вже плюсова середньодобова температура. При цьому і ночами багато де буде вже + 2-3°С. Середня вологість буде коливатися в діапазоні 59-78%.

Квітень продемонструє денні скачки до + 16 ... +20°С, з нічними зниженнями до 5 ... 8 градусів тепла. Одночасно з цим почне опускатися вологість, нижня межа впаде до 54%, а верхня рідко сягатиме 70%.
Коливання вологості в травні досягне серйозних значень — у деяких місцях після опадів вона буде перевищувати 85%, а в інших населених пунктах залишиться в районі 60%. Ночами термометр покаже + 9 ... + 15°С, вдень варто чекати не більше 23 градусів.

Літо в повній мірі почнеться в червні — денна спека до 30°С зі скаженими стрибками вологості і нічними температурами в районі +16 ... +19°С.27 лютого, 17:05 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації