Вчіться разом з нами!

Вчіться разом з нами!

Вітання друзі!!! Сьогодні наш проект «Місячник медіаграмотності» на сторінках «ЕХО» завершується. Навчання з вихованцями гуртка «Журналістика» Кобеляцького БДЮТ тривало рівно місяць, і ми зрозуміли, що змогли зацікавити читачів новою ідеєю, адже досі переглянути навчальний відео-ролик з медіаграмотності на сторінках газети було неможливо, чи то правильно сказати, не актуально. Ми познайомили аудиторію з маленьким медіакодом, який вміщує в себе багаж знань. Кількість переглядів на нашому каналі в Ютубі зросла, і ми приємно вражені. Думаємо, що це буде далеко не єдиний подібний проект і наші ідеї втіляться в реальність.

До вашої уваги ще два заняття: з Арсеном Зінченком, який презентує фоторедактор «Polish», і з Дашею Журавель, яка представить можливості додатку «Lighroom» та короткі підсумки проекту з Максимом Білашем.

 

 

Наше творче об’єднання — усі учасники проекту та гуртка «Журналістика» — щиро вдячні тижневику «ЕХО» за постійну співпрацю з юними журналістами Кобеляцького БДЮТ. Завдяки вашому розумінню та підтримці наша маленька мрія здійснилася — проект «Місячник медіаграмотності» реалізовано!

Також хочеться відмітити найактивніших його учасників: Арсен Зінченко та Максим Білаш, Валерія Ліхачова та Дар’я Журавель, Каріна Долгова та Анна Черкаська. Дякуємо нашому наставнику, креативному та сучасному педагогу, керівнику гуртка Олені Володимирівні Білаш.

Бажаємо читачам успіхів у опануванні запропонованих програм! Будьмо медіаграмотними! До нових зустрічей!!!


Автор: Єлизавета Карпенко, гурток «Журналістика»


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації