Навіщо «чіпувати» вже «чіпованих»?

Навіщо «чіпувати» вже «чіпованих»?

Автор ніколи не приховував свого настороженого, часто скептичного ставлення до всесвітньої істерії, пов’язаної із нібито пандемією коронавірусу та вакцинацією як ледве не єдиним методом порятунку від нової хвороби.

Але деякі ідеї противників вакцинації заслуговують, на мою суб’єктивну думку, на ще більш скептичне ставлення. Так, зараз неймовірною популярністю користується конспірологічна теорія про те, що за допомогою вакцин «світова закуліса», за визначенням — невелика групка дуже-дуже багатих і впливових людей, які поставили собі за мету здобути тотальний контроль над усим іншим людством, за допомогою ін’єкцій вживлюють у тіла гомосапієнсів спеціальні нано-чіпи. А потім за їх допомогою керуватимуть усіма іншими.

Не знаю, як це можливо технічно. Так, ввести чіп можливо. Так, за допомогою чіпа можна проводити певні маніпуляції в тілі людини. Але керувати її мозком вічно? Щось не віриться, щоб це було можливо взагалі.

А головне питання — а навіщо це «світовій закулісі»? Вони що, й так не керують? Навіщо весь цей шухер із коронавірусом, вакцинами, карантинами? Щоб чіп ввести? Так він і так давно вже введений.

Колись давно один нині заборонений політичний діяч сказав: «Ідея сильніша за зброю!». А інший, дозволений нинішньою цензурою, а саме — Роберт Болтон, додав: «Віра — це не коли розум опановує ідеєю, а коли ідея оволодіває розумом».

А в що нині люди вірять? У Бога, в гроші, в те, що «завтра буде краще». А кому вірять? Та всіляким пастирям, телевізору, Інтернету, тому що «сусідка сказала».

Але ж оце все хтось придумав. І, якщо вірити прихильникам теорії змови, придумали саме оті злі люди, які хочуть і ніяк не можуть знищити інших людей.

Ключове слово тут «придумали». І от, якщо все це вже давно придумано, то навіщо влаштовувати всесвітній цирк із коронавірусом? Якось нелогічно. Хіба єдине пояснення — коронавірусом і вакциною від чогось важливішого відволікають.

До речі, віра в масонів, світову закулісу, чіпування та іншу трясцю, якщо й нав’язана людству кимось, то саме тією «світовою закулісою». Адже вона нічого спільного із раціональним мисленням не має.

Потрібно лише вірити, як у Бога, коронавірус або чіпування.

Так що не забиваймо собі голову дурним. Весна ж на календарі.

Ну а чим уся оця істерія закінчиться, таки цікаво.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


19 березня, 09:12 | Полтавщина | Редакційна
1. Selena2017 / 19 березня, 19:05
Може, й закінчиться , тільки не добром.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації