Кобеляки закривають навчальні заклади і промисловий ринок

Кобеляки закривають навчальні заклади і промисловий ринок

Таке рішення було прийняте на зсіданні спеціальної комісії, що діє при міськраді.

Із 25 березня буде припинений навчальний процес у всіх без винятку закладах, включно із дитячими садками. Також призупинять роботу ринку промислових товарів. Продуктовий ринок поки що не закриватимуть.

Орієнтовна тривалість посиленого карантину – два тижні.

На офіційному сайті міської ради повідомлення про посилення карантину станом на 12-ту годину 24 березня ще не опубліковано.

Редакція моніторить ситуацію і одразу опублікує офіційне рішення із переліком обмежень.

Із Білицької громади нас повідомляють, що засідання спеціальної комісії, що запроваджує карантинні обмеження відбудеться о 13-й годині. Ми одразу поінформуємо про прийняте рішення. Можна очікувати, що школи і дитсадки пр. пинять свою роботу і у Білицькій громаді.

Володимир Казирод, головний лікар кобеляцької ЦРЛ повідомляє, що станом на ранок 24 березня у закладі із діагнозом COVID або підозрою на це захворювання госпіталізовані 33 пацієнти. Нагадаємо,що в пікові періоди епідемії восени минулого року кількість госпіталізованих досягала 38 хворих.

Із 33 пацієнтів стан трьох оцінюється, як тяжкий. Ці люди підключені до апаратів штучного дихання. Ще п’ятеро дихають за допомогою банок Боброва. Усі інші отримують звичайне симптоматичне лікування.

Володимир Казирод також розповів, що міська влада виділили для вирішення оперативних потреб лікарні автомобіль «ГАЗель». На ньому підвозять кисневі балони.24 березня, 12:23 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації