«Маяк» проходить «Зорю–2»

У суботу й неділю були зіграні матчі 14 туру Новосанжарського міні-футбольного чемпіонату, особливих сенсацій не сталося.

Центральним матчем туру була гра «Маяк» — «Зоря-2». Перший тайм закінчився 2:0 за ігровою перевагою «Маяка», на користь Малокобелячківських футболістів, але були притензії з боку суперників та вболівальників до арбітрів щодо непризначення 10-метрового пробивного фолу у ворота «Маяка», у «роздягальню» першого тайму, що могло вплинути на результат гри, в разі реалізації Руденківської команди, другий тайм «Зоряни» вирівняли і зіграли в нічию 3:3, де також були притензії до суддів щодо непризначення 6-метрового штрафного, у ворота «Малокобелячківців», які з стовідсотковим результатом лідирують у вишці, гра закінчилася 5:3 на користь «Маяка», але «Зоря-2» продемонструвала справжню боротьбу, та лідерські якості, кращими в обох командах були Хмара Дмитро та Лаврик Олександр, забивши по три м’ячі у ворота суперників.

Проблема суддівства завжди є актуальною на всіх рівнях та рівних іграх, починаючи з любительських ігор, закінчуючи матчами збірних та Ліги Чемпіонів, навіть система WAR у лізі чемпіонів, де працюють 14 камер і два ВАР рефері, не дають об’єктивності.

На минулому тижні  відбулася гра «Чкаловець» — «Зоря-2», де  Великобелячківська команда перевищила кількість легіонерів, отримавши перемогу над руденківською командою, не надавши документи (паспорти) гравців по закінченню матчів, і через тиждень також, на вимогу представника «Зорі-2» Фролова Євгена, тож згідно регламенту технічну перемогу зараховано «Зорі-2» — 3:0.

По переду — чотири тури вишки та два тури першої ліги, 1/4 кубка першої ліги, боротьба за медалі та трофеї триває.

3 квітня відбудуться зональні змагання ТО ГО ВФСТ «КОЛОС» з міні-футболу в Нових Санжарах.