Погарщина. Людям на добро!
Талановиті і щедрі душею люди живуть у наших селах. Активну участь беруть вони в мистецькому житті громади та радують глядачів піснею, гумором, віддають всі свої уміння і талант людям на добро. В Погарщинському сільському Будинку культури постійно проводяться тематичні заходи до знаменних і пам’ятних дат, святкові концерти, для молоді – вечори відпочинку. На березі річки Артополот уже не один рік відбувається театралізоване свято Івана Купала. В закладі працюють драматичний, вокальний, інструментальний та хореографічний гуртки. За рахунок районного бюджету в Погарщинському СБК зроблено капітальний ремонт, проведено ремонт опалювальної та електричної систем, глядацької зали, даху. На кошти, виділені сільською радою, власними силами здійснено поточний ремонт робочого кабінету та фойє. Творчу роботу Будинку культури можна бачити як на сільській сцені, так і на сцені районного Будинку культури на районних святах, конкурсах, творчих звітах. Так, 14 березня, відбувся творчий звіт аматорів Погарщинського сільського Будинку культури. Програма була різножанровою: учасники художньої самодіяльності порадували глядачів піснею, жартом, запальним танком, драматичною постановкою. Українська народна пісня звучала у виконанні чоловічого та жіночого вокальних ансамблів, вокального ансамблю, Ніни Шапошник та Миколи Василини.
Влучний гумор прозвучав у виконанні А.Ізюменка, а Вадим Лесь проникливо прочитав поезію нашого земляка В.М.Горбатенка «Коханій дружині». Учасниками драматичного колективу (Ірина Пушкар, Вадим Лесь, Павло Грабіщенко, Микола Василина, Надія Василина, Олексій Савченко) поставлено уривок з п’єси І.П.Котляревського «Наталка Полтавка». Вокально-інструментальний ансамбль «Пілігрим» подарував глядачам декілька пісень (соліст Володимир Лобода). В сучасній обробці у виконанні гурту «Енем» звучали українські народні пісні «В саду гуляла», «Чом ти не прийшов». Даша Погрібняк виконала пісні «Я з людьми поділюся добром», «Краса лише на Україні», пісню з кінофільму «Титанік». Танцювальні колективи виконали запальні «Грузинський», «Матроський» танці, «Козачий святковий» (керівник Іван Василина), а також «Єврейський» та циганський танок «Ей, ромале!». Бажаю всім учасникам цьогорічної зустрічі подальших успіхів, здоров’я та нових творчих здобутків.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном