За кілька годин у Ліщинівці були вакциновані 450 чоловік (фото)

За кілька годин у Ліщинівці були вакциновані 450 чоловік

Майже всі мешканці Ліщинівського будинку-інтернату, а також персонал закладу були щеплені вакциною від корона вірусної інфекції Comirnaty виробництва Pfizer та BioNTech

Вакцинацію проводили аж три бригади медиків із Полтави. Першим вакцину отримав директор закладу Анатолій Шкарбан. Він пояснив:

– Вже кілька тижнів я проводив роз’яснювальну роботу щодо необхідності щеплення від корона вірусу серед мешканців та трудового колективу. Нібито всі все зрозуміли. Але потрібно було ще й власним прикладом людей переконати. Повірили. Вакцинувалися навіть ті працівники, які спочатку написали відмову від щеплення.

За словами Анатолія Шкарбана вакцинувалися 92 відсотки мешканців інтернату і 80 відсотків персоналу. Самопочуття у всіх нормальне. У кількох чоловік було зафіксоване підвищення температури тіла до 37, 5. Але це вважається нормальним явищем після будь-якого щеплення.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації