Вхід | Реєстрація

Як подовжити життя м’яким меблям

Як подовжити життя м’яким меблям

Чимало громадян нашої країни, які народилися та встигли пожити в «совкові» часи, чудово пам’ятають, що майже в кожному будинку були дуже схожі чи навіть однакові меблі. Якщо пригадати, то кожна поважаюча себе сім’я обов’язково купувала:

  1. стіл-тумбу, котрий розкладали з нагоди особливих подій,
  2. шафу-стінку, куди вміщували одяг, а у відділ зі скляними дверцятами виставляли кришталевий посуд,
  3. трюмо з трьома дзеркалами, два з яких були поворотними,
  4. крісло- і диван-ліжко.

Останні вдень використовували для сидіння, а вночі такі меблі трансформувалися в одно- чи двоспальні ліжка. Такі меблі були надзвичайно практичні і майже не виходили з ладу. Єдине, що з часом псувалося, це «начинка», тобто, пружини і поролон. Та це відбувалося не за рік чи два їх інтенсивного використання, а за десятиліття. Тому диван і крісло-трансформер вважалися предметом першої необхідності. Їх дарували на весілля нареченим, працівникам, які виходили на заслужений відпочинок чи відзначали ювілейні дати народження, у кого народжувалися діти і так далі.

У Радянському Союзі дивани прийнято було купувати наперед, щоб діти, коли стануть самостійними, могли забрати ці меблі у свій будинок.

Звичайно, що сьогодні радянські класичні меблі зустріти майже неможливо, за винятком хіба що диванів і крісел-трансформерів. Адже ці меблі виготовлені з якісної деревини і їх можна неодноразово ремонтувати. Замінивши поролон і тканинну оббивку, можна отримати ідеально відреставровані м’які й надійні меблі.

 

 «Зорянські» дивани і «асатовський» поролон

 Багато років поспіль у Кобеляках працювала меблева фабрика «Зоря». Зрозуміло, що майже в кожного місцевого жителя були меблі саме з цієї фабрики. І, що цікаво, «зорянські» дивани зараз теж користуються великою популярністю у спеціалістів, які займаються ремонтом і перетяжкою меблів.

Із цього приводу вони пояснюють:

«У меблях важливі три складові — каркас, наповнювач і петлі. Каркаси в «Зорі» виготовляли дуже надійні, деревина до цього часу добре збереглася. Наповнювач використовуємо лише одного виробника — торгового дому «АСАТ». Компанія виробляє високоякісний пінополіуретан чи, іншими словами, поролон, який «служить» не менш надійно, чим деревина. «Асатовський» поролон застосовується при ремонті меблів, салонів автомобілів, спортивного інвентарю. Що ж стосується петель, то їх не складно замінити. Отож, зібравши всі складові, отримуємо ледь не конвеєрний зразок.

Отаким чином розповсюдженим радянським диванам подовжується життя.      


Автор: Євген Олександров
Розміщено на правах реклами


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
1. pashko51 / 14 травня 2021, 07:16
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації