Кобеляцька лікарня готується до згортання «ковідного» госпіталю

Кобеляцька лікарня готується до згортання «ковідного» госпіталю

Головний лікар ЦРЛ Володимир Казирод повідомляє про різке зменшення кількості хворих з діагностованим коронавірусом або пневмонією.

«Ковідна» статистика, яку щодня оприлюднює Міністерство охорони здоров’я, ось уже кілька тижнів поспіль засвідчує різке зменшення кількості нових випадків захворювання на коронавірус. Полтавська область уже офіційно «виведена» із червоної зони.

Не є виключенням і Кобеляцька та Білицька громади. Місцеві медики теж підтверджують значне покращення ситуації на «ковідному фронті».

Розповідає головний лікар Володимир Казирод:

— Так, ситуація поступово покращується. Станом на вівторок у відділеннях лікарні, перепрофільованих на «ковідний госпіталь», знаходяться 26 пацієнтів. Двоє з них підключені до апаратів штучної вентиляції легень. Стан більшості інших — задовільний. Багато людей уже готуємо до виписки. Зважаючи на покращення ситуації із захворюваністю, прийняте рішення про те, що неврологічне і терапевтичне відділення почали готувати до приймання і лікування звичайних хворих. У режимі «ковідного госпіталю» діятимуть інфекційне і колишнє дитяче відділення.

Наявної у двох відділеннях кількості ліжок цілком вистачає для того, щоб лікувати хворих у теперішній ситуації. Зрозуміло, що всі лікарняні ліжка обладнані системою подачі кисню.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


13 травня, 19:14 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації