Кобеляцька громада залишилася без старостатів

Кобеляцька громада залишилася без старостатів

Принаймні, на останній сесії Кобеляцької міської ради це питання виключили з порядку денного.
14 травня відбулося засідання восьмої сесії міськради. На початку зібрання міський голова Олександр Копелець запропонував зняти з розгляду питання про створення старостинських округів Кобеляцької територіальної громади. Він пояснив, що у Верховній Раді зареєстрований законопроект про відміну цього закону.

Нагадаємо, що за проектом Кобеляцька громада мала складатися з міста і семи старостатів.

Також депутати надали згоду про прийняття в комунальну власність Кобеляцької міської лікарні електрокардіографа. Апарат у якості благодійної допомоги передав Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер. Цільове призначення електрокардіографа — обслуговування й надання допомоги хворим на туберкульоз.

Крім того, виділили 1 000 000 гривень на придбання в лікарню рентгенапарату.

Перевиконання в сумі 4 700 000 гривень розподілили таким чином: 2 000 000 — на ремонт доріг, 1 000 000 залишили в резерві, 1 000 000 спрямували на потреби виконавчого комітету. Як пояснив представник фінансового відділу Андрій Дацко, кошти спрямують на енергоносії, ремонт доріг, виготовлення документації на будівлі.

Далі депутати затвердили Програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах у 2021–2022 роках. Загальний обсяг фінансування — 300 000 гривень.

За півтори години присутні проголосували за всі питання порядку денного, у основному без їх обговорення.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


20 травня, 17:33 | Кобеляки | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації