«Альтаїр» розходиться нічиєю в першому турі

Бутенківська команда стартувала в Чемпіонаті області серед аматорів.

15 травня, розпочалися обласні змагання з футболу. Цьогорічний турнір проходить у новому форматі. Усього в змаганнях беруть участь 26 команд. Вони розділені на три групи за територіальним принципом.
Згідно регламенту чемпіонату, спершу колективи гратимуть між собою у групах. За результатами поєдинків, організатори сформують Вищу та Першу ліги.

Бутенківський «Альтаїр» виступає в групі «Б». Свій стартовий поєдинок команда Ігоря Проценка провела проти горішньоплавнівського клубу «Гірник-Спорт-2».

«Гірники» першими відкрили рахунок у матчі. Приблизно на 10‑ій хвилині вони вдало розіграли стандарт. А вже на 25‑ій подвоїли результат, завдяки обрізці бутенківців у центрі поля. До речі, гол у ворота Володимира Нестеренка гості забили метрів із 20‑ти.

Наприкінці першого тайму гравці «Альтаїру» відквитали один м’яч. Олександр Пилиповець ефектно обіграв воротаря і відправив кулю в рамку.

У другій 45‑хвилинці Владислав Гасенко, виконавши прострільний удар, зрівняв рахунок — 2:2.

До фінального свистка арбітра результат на табло залишився незмінним.

Отож, свій перший матч у чемпіонаті «Альтаїр» розпочинає з нічиєї.

У другому колі, що проходитиме 22 травня, бутенківці на виїзді гратимуть проти «Дружби» з Очеретуватого.