Супруненко дякував, Копелець жартував, медики фотографувались (фото)

Супруненко дякував, Копелець жартував, медики фотографувались

У п’ятницю в Кобеляцькій лікарні відбувалася приємна подія. Медики «швидкої» відзначали своєрідні «входини».

Після проведеного ремонту в кількох приміщеннях Кобеляцької ЦРЛ, нарешті медики «швидкої допомоги» переселилися із будівлі, котру раніше вони «ділили» з колегами, які працюють в приймальному відділенні лікарні.

Головний лікар кобеляцької підстанції «швидкої допомоги» Іван Супруненко вважає, що це позитивно відіб’ється на роботі його підлеглих. Іван Іванович, виступаючи перед присутніми на церемонії «входин», відзначив:

— Раніше ми працювали в пристосованому приміщенні. Було тісно і незручно. Водії взагалі знаходилися метрів за п’ятсот від фельдшерів і медсестер. Якщо траплялися перебої з мобільним чи інтернет-зв’язком, то сестричкам доводилося бігти і переказувати, що надійшов виклик. А це — втрачений час, хвилини і секунди, від яких часто залежить життя хворої людини. Тепер усі разом у просторому і зручному приміщенні. Хочу подякувати передусім міському голові Олександрові Копельцю. Я давно просив керівників районного рівня вирішити питання із приміщенням для медиків «швидкої». Результату не було. Звернувся до Копельця, і все було швидко вирішене — і з приміщенням, і з фінансуванням. Із головним лікарем ЦРЛ Володимиром Казиродом теж ніяких проблем не було, нам пішли назустріч. Впевнений, що тепер працюватимемо ще краще, а Кобеляцька підстанція «швидкої допомоги» ще стане своєрідною школою передового досвіду.

Міський голова Олександр Копелець, якому Супруненко кілька разів подякував, розпочав свій виступ із жарту. Він сказав:

— Мене тут так хвалять. Як покійника. А якщо серйозно, то це заслуга всіх — і Супруненка, і Казирода, і міських депутатів. Без них один міський голова грошей виділити не може. Виділяємо мільйон на рентген-апарат, будемо й надалі підтримувати медицину.

Головний лікар ЦРЛ Володимир Казирод відзначив:

— Планували все це зробити ще два роки тому. Зараз зробили за півтора місяці. Впевнений, що тепер комфортніше буде працювати і нашим медикам з приймального відділення, і працівникам «швидкої».
Самі працівники «швидкої допомоги» залюбки фотографувалися на фоні службового автомобіля та свого нового «дому».


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації